Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdy že to má vyjít? píšou 31.12.2010, ale to už bylo a nikde to neprodávají :(
  • na to až tahle hra vyjde se vyloženě "těším", bude zábava to sledovat. nové hráče ta stupidizace původní JA2 těžko přitáhne, zato fanoušky spolehlivě odradí ... a pak až hra vyjde budou vývojáři vymejšlet důvody proč asi tak hra neuspěla a vypouštět kecy o tom jak je vývoj PC-only her neperspektivní
  • na to až tahle hra vyjde se vyloženě "těším", bude zábava to sledovat. nové hráče ta stupidizace původní JA2 těžko přitáhne, zato fanoušky spolehlivě odradí ... a pak až hra vyjde budou vývojáři vymejšlet důvody proč asi tak hra neuspěla a vypouštěd kecy o tom jak je vývoj PC-only her neperspektivní
  • vyvojari jsou blazni...graficky to nevypada spatne,navic je silna modarska komunita,treba se toho Turn Based zpusobu nejak dockame...pokud ne,tak me ta hra vubec nezajima...
    takhle zabit nejvetsi plus hry,to se jen tak nevidi a sef projektu by potreboval par facek!
  • mna by zaujimal kde sa berie ten trend ze dnesna hracska obec vyzaduje realtime a ze turn based je zastarale?? preto ma homam tak vela fanusikov vsak? co za hlupaka by tymto tahom odradil 90% starsich hracov co hrali original a tym padom potencionalnych kupcov? a pochybujem ze tymto tahom pritiahne nove publikum co vyrasta na cod a pod...
  • libi se mi na tom strasne jedna vec: jen pro PC *2*
  • dufam ze dve veci nespravia tak ako hrozili:
    1) Fog of War: ked nic ine tak snad to daju ako potion v menu, kto ako bude chciet, implementacia

    2) Real-time vs Turn-Based: tu by som uvital kompromis na styl ako bolo v UFO od Altair....
  • To jim může trvat tak dlouho? Věštim průšvih...
  • Já to nechápu, remaky jsou většinou pro skalní fanoušky série a sem tam nějaký nováček kterého hra také uchvátí, tak proč měnit něco co už je vyzkoušený a lidé se na to těší :(
  • Upřímně tím že to udělali realtime mě to přestalo zajímat..Tu hru podělali ještě dříve než vyšla.
    • Mozna sa predsa len uvedomia a daju to spat na Turn-Based.....alebo teda dufam ze tam pridaju taku moznost.....to sa mi lubilo aj na Fallout Tactics....dali tam oboje...a bolo uz len na Vas co ste si zvolili......to by nikomu neublizilo....
    • jj máš recht

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit