Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja jeste dodnes hraji WRC 1 a jsem s hrou maximalne spokojeny,muzu Vam rict,ze jsem hral i WRC 2 ale ty me teda nebavily vubec,tak jsem se zpet vratil k WRC 1 a pripada mi,ze je i ta grafika a audio lepsi nez u dvojky.
    Ale na trojku jsem zvedavy,jestli me chytne nebo se budu muset vratit zpatky k jednicce.
  • farrao
    Přesně jak píše "loop", Richard Burns Rally zůstává na špičce rallye simulací, i po letech dobře vypadá a lepší "auta" jsem zatím nehrál. *5*
  • Co je toto za humus ?
    Richards Burns Rally je stale neprekonany co sa tyka rally...
    Dalsia pseudo rally arkadova p*covina...
  • kotty
    Mě to příjde spíš jako simulátor sekaček. Aneb Béda Trávníček: Mover Rally.
  • Nějaké zlepšení od předchozích dílů tam je,ale nějak nevím co si o tom furt mám myslet.Když už bych dělal rally hru,tak pořádnou simulaci a ne tuhle polo arkádu.
    A autoři nějak předběhli dobu s tím Polem,ikdyž to mi zas tak moc nevadí. *3*
  • Ta kamera snímající zadek vozu je hrozná, při zatáčení vůbec nezabírá to co potřebuji a vidím akorát bok, který vidět nechci tak asi jako v gta4.Chtělo by to něco co přímo zabírá fixně zadek za jakýchkoliv situací, jinak to je pěkná frustrace.
    • Abych řekl pravdu, tak hry, kde je zadek auta fixně zabranej a je tam minimální nebo žádná vůle ze srdce nesníšim. Ať jde o závodní hry nebo jiné, kde se řídí auto. Třeba u Mafie 2 jsem si na to za celou dobu hraní nezvykl.

      Každý to vidí jinak, ale třeba mě připadá, že GTA IV má kameru za autem zpracovanou zatim nejlíp, co jsem kdy viděl :)

      Ale jak řikám, každýmu vyhovuje něco jiného.
    • USER47
      Podle mě je to jen v tom replay režimu, z předchozích videí ta zadní kamera vypadá dost fixovaná na auto.
    • Rád koukáš na prdelky?
  • Nes*r se do dubstepu, Homolo!
    • Ale no tak. Fakt si myslíš, že dubstep a ostatní pseudopodžánry techna jsou hudba?
  • Jack1947
    Nevim Really mne po smrti Mcrae (R.i.P) nak hloubeji prestalo zajimat. I kdyz tomu bych sanci dat mohl uvidime...
  • Wyder
    Videl jsem i dalsi trate a vsechny jsou to hotove dalnice...

    Pro zajimavost, takhle ma vypadat rally hra s realnou trati: http://www.youtube.com/watch?v=N2YXrxI1aO0

    Ale asi do toho pujdu, na konzolich neni na vyber.
    • DangerousDave
      to nie je pravda, pozri sem : http://is.gd/mAvUNx Oproti konkurencii má niektoré trate megaúzké (čo je samozrejme super). Celková audiovizuálna úroveň už je na tom horšie.
      • USER47
        Jen dodám, že občas jsou ve WRC 3 ty tratě užší než v reálu. Například Španělsko ve hře:
        http://www.youtube.com/watch?v=qQ7uFQWBcFs

        Versus Španělsko v reálu:
        http://www.youtube.com/watch?v=DIi6zqf7efU

        Občas mi tyhle nářky na šířku tratí u her, u kterých to vůbec nedává smysl, a linkování jednoho jedinýho videa z RBR s ultraúzkou tratí, připadá, jako kdyby autoři těch příspěvků nikdy neviděli silnici.
        • Wyder
          Bohužel jsi nic nepochopil.

          Za to video se omlouvam, je pravda, ze je hodne zname, ale mohu postnou desitky jinych (z jinych trati), kde ten rozdil bude videt take.

          Je vtipne porovnavat video ze soucasne hry a zaznam z 10 let stare erzety, ale asi se to hodilo do kramu... :-))

          I v te erzete (co jsi linkoval) je ale videt, jak je skutecnost a hra odlisna. Napriklad v mistech kde konci asfalt je v realu temer vsude ve videu videt strouha, kdezto ve hre je to krasne zarovnano, aby kdejaka lamicka mohla jezdit ala Need For Speed. A takto bych mohl pokracovat...
          < ironie >
          Na zaver ale nejpodstatnejsi sdeleni pro tebe a ostatni: VSEM SE VAM OMLOUVAM, ZE U HRY, KTERA NESE NAZEV WRC A JE LICENCOANA NA TUTO SOUTEZ, OCEKAVAM ZAZITEK ALESPON ZDANLIVE PRIPOMINAJICI POKUS O SIMULACI RALLY.
          < / ironie >
          • DangerousDave
            sry ale reaguješ trochu ako nejaké urazené decko ... každý by sme chceli poriadnu rally, najlepšie kombináciu simulácie z RBR a k tomu poriadne dlhé, obtiažne trate so správnou šírkou a rôznymi nástrahami ( napr. nejaké tie trate z BRC (Jim Clark rally a pod.) ale treba jednoducho uznať, že trate vo WRC sa blížia realite asi najviac (v porovnaní s "cool" pseudo-rally typu Dirt).
            • DangerousDave
              prečo si mysliš, že som to nečítal celé ? *1* žial bohu čítal a preto viem, že ti ten tvoj pokus moc nevyšiel.

              inak to tvoje P.S. (A nezapomeň mi tu... blabla) by bolo možno aj trefné keby si si ho tam nevložil až po mojom poslednom príspevku *1*

              a teda ešte k tomu [Vloženo samozřejmě před .. blabla ] : nebuď smiešny :)
            • Wyder
              :-)

              Schválně jsem psal, aby si to ČETL CELÉ, leč nečetl. Protože nezvládneš ani tak základní věc, jako číst (resp. porozumět psanému textu), nebudu ti už vysvětlovat, v čem se mýlíš.

              P.S. A nezapomeň mi tu ještě něco napsat, aby si měl poslední slovo... :-)))

              [Vloženo samozřejmě před příspěvkem pana Davea, editace byla pouze z důvodu překlepu. Ale ať si tvrdí co chce... :-)]
            • DangerousDave
              asi máš trošku dlhšie vedenie, takže ešte raz, pokial si označil celý dodatok za iróniu tak ti to jednoducho nesedí, keďže si písal to čo si skutočne myslíš a nie opak :) na tom dodatku je ironické akurát to že se omlouváš.
            • Wyder
              Venuji ti jeste toto: http://cs.wikipedia.org/wiki/Ironie

              A cti to cele, ne pouze casti vet, dekuji.
            • DangerousDave
              ty si tomu teraz dal *1* takže pokial si ten záver myslel ironicky tak pokial neočakávaš od WRC pokus o simuláciu o čom vlastne diskutuješ ? :) a prečo by ti mal niekdo vyvracať, to že je WRC je na hony vzdialený simulácii ??? ty máš dojem, že tu niekdo považuje túto hru za simulátor ? :)
            • Wyder
              Doplnil jsem do sveho prispevku napovedu, aby kazdy pochopil, jak jsem to myslel.

              Kdyby jsi cetl co pisu v ostatnich prispevcich, tak by si zjistil, ze si tu hru chci koupit a nikde nepopiram, ze je rally nejbliz z toho co je aktualne na trhu. To ze je to stale na hony vzdalene jakekoliv rally je fakt, ktery mi tady dosud nikdo nevyvratil.
        • Pan_Klobouk
          Presne, WRC serie je co se sirky trati tyce naprosto OK. Pokud maji byt tohle dalnice, tak jak titulovat trate z Dirt a Colin McRae? Runwaye? ;) Tihle Italove jsou sice trochu matlaci, holt nemaji ty enginy, grafiku a penize co Codies, ale za tri rallye hry dokazali IMHO vic. Dlouhe erzety, casto uzke a technicke, slusny jizdni model, uveritelne poskozeni... Coline a McRaei, kdo z vas to ma? ;D
    • USER47
      Série WRC od Milestone má naopak tratě poměrně úzký, občas možná trochu moc - třeba v předchozím videu můžeš vidět silnici s nakreslenými dvěma pruhy, ale celkovou šířkou asi tak jednoho.

      Ono ne všude se jezdí na silničkách, na který se stěží vejde jedno malý auto. Takovejch silnic totiž obecně zas tak moc není.:D
    • montatatana
      Ne kazdej je takovej blazen, oni tu hru chteji taky prodat :)
  • Mysllím, že zůstanu u Richard Burns Rally... možná i líp vypadá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit