Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To znám,, kdysi jsem to už hrál, tenkrát se to jmenovalo "Operation Wolf"
  • Slovenská hra
  • Měli udělat speciální edici s blicím pytlíkem a papírovým sáčkem na hlavu
  • RazorProduction
    Spiderman 2 the movie game ps2 je dotet legendarny spiderman vecinov same 8 a 9tky v recenzich *3*
  • k přirovnání k filmu Z. Trošky. Jeho filmy=totalní odpad. Když je tahle hra taky odpad, přirovanání je v pořádku.
  • Tilwaen
    Špatně ne, přímo příšerně. To i BF 1942 vypadá lépe a to už je 12 let (!) stará hra.
  • Keby to urobili česi dostali by to 8/10 *15*
  • třem
  • chces polopatickou recenzi..presti si manual:)
  • To je ale dementní názor
  • Ale na obrázkách to nevypadá špatně.
  • Mart9
    Jak jsem slíbil, tak jsem udělal. Hru jsem si "pořídil" s tím, že by mě to třeba mohlo mile překvapit, styl hry ani QTE mi nějak nevadily, ale kdepak. Po 15 minutách a dvou chcípnutích jsem hru odinstaloval, to se nedá. Na to, že je to rail střílečka a hra vás vede tak, že si nemůžete oddechnout, obsluhujete myš a dalších tuším 9 tlačítek. Podepisuji se pod Martinovu recenzi a obdivuji ho, že hru dohrál.
  • Obsahově je recenze o "prdu" a výsledná známka pak výstřel do prázdna. Neříkám, že hra je o něčem jiném ale je v ní spousta věcí, které autor mohl uvést a zároveň ubrat trochu na abstrakci, to aby bylo vše více čtivé. Mě osobně se líbila recenze na konzolistovi :-)
  • dvoum lidem se ten film asi líbil
  • že ty sis to koupil za plnou cenu a teď se ke stejný chybě snažíš nalákat další důvěřivce?! :D
  • zdá se že nečteš mezi řádky, snad ti určitý věci dojdou ne? Já se u recenze bavil, je dobře a vtipně napsaná. Radši si vypni "hněv" a buď v klidu.
  • Možná by šlo vytípnout, že je ve hře poměrně dobře zpracovaná interakce a patrně i fyzika. Přeci jen lze rostřelit téměř cokoliv. Z grafického hlediska jsou největším kamenem úrazu modely postav, jejich rigging morfování a animace. Docela dobře je zpracované přírodní prostředí a technika. Za zmínku stojí i obtížnost, která je vzestupná, je založena na chceckpointech. Něco málo mohlo být zmíněno i o vylepšování, zejména jeho smyslnost. Mám pocit, že recenzent hru snad ani nehrál a zde žádnou hru nehodnotí.
  • firebug
    Podle mě není to přirovnání k filmu úplně mimo. No a co, že na nějakej film chodí tisíce lidí? Kvalitní filmové dílo to z něho vůbec nedělá. Schválně zkus najít nějakou pozitivní recenzi od uznávaného filmového kritika na Babovřesky. Proč by mělo být k hrám přistupováno jinak? To že je videoherní Rambo v mnoha ohledech špatnou hrou neznamená, že si ho několik tisíců lidí nekoupí a třeba ho bude mít i nějakým zvláštním způsobem rádo.
    Navštěvovanost se nerovná kvalitě. Nesmíš ani zapomenout na fakt, že i velké procento lidí, které Babovřesky vidělo, bylo nekvalitou snímku zděšeno a i spousty lidí, co si koupí Ramba na něj nebude mít kladný názor...
  • Mna bavil House of The Dead 1 a 2. A potom este zo srandy The Typing of the Dead :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit