Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já chci videorecenzi. Prosím, prosím... *1* *1* *1*
  • Mortuus
    Tohle si přímo říká o videorecenzi. Výzývám tímto Lukáše. Tohle je poslední šance, jak čtenářům dokázat, že máš koule pořád na svém místě. Jdi do toho ze všech sil, my ti věříme. *1*
    • smajdal
      To je příliš snadný, tuhle hru by dokázal strhat úplně každej.
      • recenze != kritika.. nahodou najit na ni neco pozitivniho to je vyzva!!
  • Kdyby to běželo na Frostbite enginu a jmenovalo se to Battlefield 5, tak to dostane minimálně 7/10
    • LuckyBaal
      ... nebo taky The Elder Scrolls X *1*
  • Lid si žádá VIDEO RECENZI! Chceme důkaz !
  • Hnisavec
    still better lovestory than Call of Duty...
  • Mart9
    Nechybí za tou jedničkou ještě nula? *4*
    • ma to moc pixelu na desitkovyho aspiranta...
      • PravyMonty
        A nezapomínejme na to, že tam nejsou lesby!
  • erikse
    Skoro stejně hloupý jako CoD :D
  • Sice je pěkné, že znáte i 1/10, ale je hodně srabácké používat tyhle známky jen při těchto to hrách, kde to všichni vědí dopředu. Tady bylo o známce rozhodnuto dopředu a už od prvního traileru se přistupuje ke hře s despektem. Já neříkám, že je to dobrá hra, ale říkám, že je to neprofesionální přistup. Kdyby se ke hře jménem např. Bioshock : I přistupovalo stejně jako k Rambovi, tak si může odnést maximálně 5/10. Chtělo by to měřit stejným metrem.
    • jj, B:I byla hrozna sra*ka, bohuzel.
    • Takze by hodne spatna hra mela dostat5/10 jen kvuli tomu, ze vsichni dpbredu vedeli,ze to bude fail na druhou? Uff, tomu rikam hustoles:-D
      • Evidentně si mě Jeníku nepochopil. Co už....
        • Přečti si po sobě cos napsal. Myslím, že ani jinak to pochopit nelze.-)
    • smajdal
      Bioshock si zaslouží minimálně těch 7, míň by bylo diletantství. Tak netrepej chujoviny jak slépky na jarmarku.
      • Za co přesně si zaslouží 7/10? Za tu nuluvou hratelnost? Nebo za příběh, který 75% hry v podstatě není a pak se objeví strašně inteligentní cestovaní časem? Nebo snad za nepřátelé, kteří se objevují jako pára nad hrncem?
        • smajdal
          Já bych ji dal 10/10, ale já nejsem ty a ty nejsi já a nelíbí se mi, že své subjektivitě dáváš glanc pravdy, toť vše.
        • A co si tedy představuješ pod příběhovou střílečkou, která splňuje všechny tvé požedavky? Hrál sem jen málo stříleček s takhle silným příběhem a neurážející hratelností, ale tam se muselo trochu o příběhu přemýšlet, číst voxphony atp. Naposledy sem byl tak unešený z HL 1.
          • Neurážející hratelnost? Myslíš to, že s rukou za zády v tý hře porazíš 100 % nepřátel a za celou dobu nemusíš použít mozek? Tak to je Bioshock: Infinite přesně pro tebe, no.
            • Hráls' to na 1999? Myslím, že pokud jsi průměrný hráč, tak se velice zapotíš. Pokud ne, tak myslím, že tvůj příspěvek do diskuse je zbytečný, jelikož se tady dá předpokládat majorita průměrných hráčů.
    • Mart9
      Hlavně záleží na recenzentovi. Co jsem tak pochopil, tak Martin se toho hodnocení zhostil dobře, a když dá něčemu sedmičku, je to už dobrá hra a ne jen průměrná, jak je na games u sedmičkových známek zvykem.
      • Podla popisu hodnotenia Tiscali games maju 1/10 hry, ktore su nedorobene a nehratelne: "Na hrách v této kategorii byste nenašli jediné pozitivum ani lupou a pinzetou. Buď nejdou vůbec spustit, nebo se nedají hrát." Co tato hra nesplna a uz len preto by mala dostat vyssie hodnotenie
        • blixa
          To, jestli ta hra plní naše kritérie pro 1/10 posuzuje recenzent. A podle me se to prostě hrát nedá.
  • Co asi člověk mohl čekat? Tyhle hry jsou založené čistě na tom, že budou čekat v regálu někde v Tescu na neznalého seniora, který chce udělat radost svému vnoučkovi.
  • To je to nove codko?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit