Přejít na výpis diskuzí

Randící aplikace od Paradoxu může napovídat novou Vampire: The Masquerade

12.2.2019 11:14
Šárka Tmějová 8 příspěvků

Pamatujete na Tinder? Kdo z mileniálů by ho neznal, že. Paradox Interactive se rozhodl vzít milostné osudy mladých do vlastních rukou a přišel s vlastní variací s názvem Tender, která vám vyhledá spřízněnou duši ve vašem okolí. Jedním z těch příznivých faktorů k seznámení je přitom vaše krevní skupina...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • honcka

  Já bych si to klidně dovedl představit jako další grand strategy, kdy by hráč vedl svůj klan od počátku věků :)

  • Hidden

   Copak o to, predstavit bych si to tez dovedl, ale mnohem radeji bych uvital duchovniho nastupce Vampires: Bloodlines v podobe kvalitniho RPG. :)

   • skaven

    ja nechcem duchovnych nastupcov, pri kazdom jednom duchovnom nastupcovi nejakej pecky z 90. a 00. rokov som sa dost sklamal. Ja by som radsej chcel plnotucne pokracovanie Masquerade


    • Hidden

     Jedno jak to pojmenujeme, myslim, ze oba chceme totez. :)

     Bohuzel, zrejme to zustane jen u nezbozneho prani...

    • honcka

     Akorát pro Paradox RPG dělaly Obsidian a Harebrained Schemes, Obsidian je imho mimo hru a HS nemají s takto velkým projektem žádný zkušenosti.

    • Nehledě na to, že  Tim Cain a Leonard Boyarsky jsou v Obsidianu a vesele si kutí Outer Worlds. A bez původních autorů si umim duchovního nástupce Bloodlines představit jenom dost těžko.

     • ja_nic_nevim

      Troika games

      • Naposled, když jsem se koukal, Troika byla skoro 15 let mrtvá. Cain s Boyarskym se přesunuli do Obsidianu, kde teď dělaj na Outer Worlds, tim pádem jsou pro pokračování Bloodlines mimo. Na čem pracuje poslední z původní trojky z Troiky, Anderson, nemam tušení. Vim jenom, že skončil v Turtle Rock. Takže je asi taky ze hry.

       Tudíž, jestli se Paradox chystá oživit Vampire: The Masquerade, měli by se asi vydat jinou cestou, než je duchovní nástupce Bloodlines. Konec konců, jak píše skaven, duchovní nástupci obecně nedosahujou kvalit původních her ani ve chvíli, kdy se na nich podílí klíčový lidi z původních projektů. Tak jak by to asi dopadlo bez nich?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit