Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzpominam kdyz jsem tu v 15 letech psal uzivatelskou recenzi na Jedi Academy,po nekolikanasobnem dohrani Outcastu, plnou rozcarovani - ale precejen jsem u multiplayeru, ktery byl snad krome counter-striku nejvice navykova hra vice hracu vubec, skejsnul par nasledujicich let :). Vydani zdrojaku by mohla byt injekce zivota pro pomalu umirajici komunitu. Kazdy kdo je soudny vi, ze tehle pecce moderni patituly jako Force Unleashed nesahaji ani po paty. Taky ted myslite na prvni funkcni cooperativni mod? :))
  • ja hrajem jedi academy multiplayer do teraz.. since 2004 .. 6 rokov single poke aj nonpoke a posledne 3 roky staff .. musim povedat ze je to moja srdcovka napriek tomu ze je to v podstate mrtva hra.. existuje jeden alebo dve cz/sk servery.. obe sice ja+ nacom by nebolo nic zle ale priemerna navstevnost za mesiac je podla gametrackeru 1 person.. je tam skutocne uz len zopar ludi ..a to plati aj pre zahranicnu komunitu.. tvrde jadro sa zmensuje.. a novacikovia ktory raz za cas pribudnu a potom odidu uz hre nijak nepomôžu.. za posledne mesiace najviac navstevovany DeutscherImperialServer vystriedal SWJKA.RU server.. kde clovek zo strednej europy ma ping okolo hodnoty 100 co znacne ovplyvnuje hratelnost..swjka je rusky pub server kde sa sice nekedy dokaze nazbierat az enormnych 16 ludi v danu hodinu co je sice pre Jedi Academy 10 ročnu hru grandiozne cislo.. avšak hre to už nijak nepomôže.. no a co sa tyka tvrdeho zahranicneho jadra.. tam je uz cca len 20 ludi 20-30 .. kedysi v esl.eu jka ladder bolo registrovanych 1500+ ludi dnes tvori ladder 45 ludi z toho cca 75% inactive. Napriek timto udajom ja tuto hru hrajem stale sice sporadicky, keďže som prišiel na chuť chivalry:medieval warfare.. avšak odinštalovat ju neviem.. proste asi to budem hrat dovtedy kym ravensoft nezruši masterserver pre JKA.. som skalny fanušik a toto je hra.. tato hra ma drzi od mojich 12tich rokov ..prekonala este aj starucku mafiu aspon u mna co sa tyka oblubenosti. Kedysi som rozmyslal zeby som bol rad keby sa niekto podujal vytvorit jedi knight 4 .. avšak keď tak sledujem ako sa naklada na trhu s dnesnymi hrami dost by ma znechutila predstava typu "Jedi Knight 4 Exclusive Offer !!! BUY DLC POKE AND WIGGLE for 25€ to gain advantage over ur opponents" *7* *1*
  • Já chci remake Star Wars Racer ! :D
    • Zrovna nedávno jsem si ho chtěl nainstalovat, ale prý to nejde :S
      • Bohužel ne no :(
  • Už instaluju Jedi academy, btw máte někdo zkušenosti s The Jedi Academy Texture Overhaul v.0.3 Combined ?
  • Joo Kyle Katarn to je má nejbolíbenější postava ze Star Wars... Jedi Outcast i Jedi Academy jsou podle me dodnes nepřekonané hry. KDyž by ste chtěli nějaký důvod tak jednoznačně odpovím nejlepší zpracování souboje se světelným mečem jaký jsem doposud ve hrách viděl. Je potřeba opravdový um a užívání úhybů a různé naklánění meče pomocí myši jako kdžy opravdu mácháte skutečným mečem a hlavně můžete meče skřížit a přetlačovat se... a ktomu ta síla... hmm no vemte třeba force Unleashed - tam se jen tupě mlátíte až umlátíte protivníka na hitpointech a skřížíte meč jen díky animaci a to je to o více než 6 let novější hra(!). Outcasty mám pořád na disku a s kamarády si nejraději dáváme free for all na bespinu proti botům. Pouze světelné meče a síla na úrovni Jedi Kinghta. Musím říct, že líp se takhle nikde nepobavíte:-)
    • Magister_Peditum
      Taky mi přijde, že hry v tomhle směru prodělaly úpadek. Stará hra má lepší soubojový šermířský systém, než současné hry. Ještě leda tak Mount and Blade, ale ani to není zrovna novinka.
  • To tady všichni přemítaj jak to byla skvělá hra já hraju mod MovieBattles doteď grafika vypada líp než klasika pro rejpaly ale co jsem si všiml většina lidí to tam nevydrží ani hodinu bo vás tam většina lidí hned zpwni a to dnešni hráči psychicky nezvládaj *1*
  • já chci i remake X-Winga z 93. :((((((((((
    • XWing to začal, ale já mám radší Taj-fajtra *3*
  • Čo si pamätám, Jedi Academy mala dlhé roky veľmi silnú multiplayer komunitu, žije to ešte?
    • DarthSomething
      Najdeš tak 1-2 servery na kterých je pořád skoro plno což je snad okolo 12 a pár poloprázdných.
  • TheGGG
    Bože ta grafika. To snad někdo nemůže myslet vážně. Hned jsem si musel pustit trailer na battlefield 4 abych si spravil chuť. Kdepak já to říkám pořád, hra starší šesti let je pomalu nehratelná.
    • Inquisitor
      :D
    • thrax.14
      Rád se kochám pěknou grafikou, ale ještě raději zavzpomínám na hry, které jsem hrál před více jak šesti lety a pořád na ně vzpomínám s nostalgií, protože o tom to je. O pocitech co ve mě ta či jiná hra zanechala. Grafika je pouze pozlátko daného okamžiku, ale vzpomínky na nezapomenutelné okamžiky zůstanou vždy. Resident Evil, Broken Sword, Silent Hill, Jedi Academy nebo na první mafii budu vzpomínat i za 20 let. *6* *3*
      • Ja se pořád vracím k serii Quest for Glory, jagged alliance apod., ale někteří tohle prostě nepochopí.
        • calwin
          ach jagged alliance... máš plus proste :D
          • TheGGG
            jagged co? To je zas nějaký old škůůl šit s osmi pixelama
    • Nehratelná v čem? Kvůli grafice? Pixely jsou tam taky :). Jdu koupit KOTORy. Mimochodem, co ta tvá přezdívka? To jsi obdařen třemi body G či co, ty kujóne.
      • kubi-wan
        Gorgeous Gay Gollum.
      • Nic co bys mohl pochopit
        http://www.internetslang.com/GGG-meaning-definition.asp
    • Par grafickych modu a vypada to vyrazne lepe nez vyblite "stylizovane" SWOW TOR, coz je vysokorozpoctovy AAAAAAAAA hit :P
      • to nikto z vas nevie rozoznat trolla?
        • Ale nebuď naivný, samozrejme, že si to tu KAŽDÝ uvedomuje, GGG je domáce zvieratko a maskot Tiscali.cz, a o také zvieratko sa treba starať, kŕmiť ho *3*
    • sugyn
      Jedi Outcast hraju doted. Ona totiz ta hra je obtiznosti a hratelnosti porad lip nez vetsina modernich her. "hra starsi sesti let je pomalu nehratelna" No ja si obcas zapnu i Dune 2000 *1*

      Vazne reaguju na trolla?
      • kubi-wan
        Spíš na blbce.
  • Moje nejoblíbenější díly ze Star Wars. Asi si je někdy znovu zahraji. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit