Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    No jo Ubisoft.....Firma, co směle dohání EA v debilitě a kašlání na pc. Nestačí jim propadák, co předvedla s GR online, s tím, že minulý měsíc opět nejely servry k Anno, takže má originálka byla na okrasu, pak průměrný AC III....No snad se v pekle budou smažit:)Však to dopadne přesně, jak píšou kolegové níž. Hra vyjde později na pc.
    • kubi-wan
      Jen si řkám, proč to nevydaj na PC rovnou, když museli vidět, že se to u Origins vyplatilo.
  • Osobne by me nevydani hry na PC prilis nemrzelo. Origins je paradni hra o tom zadna, ale pokracovani typu "more of the same" neni nic pro me. A na Xboxu a PS pujde presne o to. Vsechny novinky Legends oproti Origins souvisi s WiiU ovladacem (aleson co bylo zatim oznameno), coz je neco, co ostatni platformy jaksi logicky nedostanou.
    • Nevím, mě prostě dobrá hopsačka baví, co na tom, že už tu něco podobnýho před rokem bylo... je toho relativně jako šafránu. Čím víc, tím líp, dohopsám Giany a co potom? Pixelminimalistický hopsačky mi nic moc neříkají.
  • GlaDOS
    PC verze stejně za rok bude. Takhle to bylo s Origins, I Am Alive, Limbo, Deadlight, Chalan Wake, Fez,... Ale začíná mě tohle jednání unavovat.
    • Radioaktivni_surikata
      Origins na PC vyšlo stejně s konzolemi, nebo si to špatně pamatuju? Každopádně jsem hrál demo na PC a nakonec to koupil na Vitu a Wii.
      • GlaDOS
        No já si pamatuji, že mě strašně štvalo, že Origins na pc není.

        Edit: Jak píše Veskoslav, bylo to těch 5 měsíců.
      • Veskoslav
        Vyšlo to později cca 5 měsíců potom.
    • nevim to jiste ale mam dojem ze fez na pc nevysel
      • GlaDOS
        Tento rok vyjde.
        Edit: Respektive byl ohlášen port na zatím neoznámené platformy. Může se stát, že to nakonec vyjde na všechny konzole kromě pc, ale jelikož je tlak právě z této platformy hodně silný, doufám, že budu mít pravdu.
  • Naštvali s pc, naštvali. Však ono to časem vyjde. Já myslel, že na to wiiu už je dávno venku:D Vždyť to je tragédie. Ne, že bych nintendu přál něco zlého (pokemoní hry zbožňuju od yellow verze), ale ať se jdou s tim šrotem zahrabat.
    • Ty to mas v te hlave asi hodne vymetene vid? Nechovej se jako vylizanec, kdyz nic nevis tak radeji mlc.
  • Tak to mě docela naštvali s tou PC verzí *16*
    • prudislav
      já si stejně myslim že nakonec bude - je to přece Ubisoft a u Origins to bylo stejný - taky tvrdili že PC nebude a nakonec to tam vyšlo
      • Kéž by, mám to projetý asi třikrát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit