Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Buďte rádi za to, co je. Původně byl tenhle díl oznáme exkluzivně pro Wii, pak od tohohle záměru tak nějak v tichosti ustoupili.
  • Co se da delat ps3 mam tak aspon tam a dofam,ze to pujde na 2 hrace,at mam s pritelkyni co hrat :-) Hra vypada uzasne.Driv jsem hral 1 na ps1 a tohle bude pripomenuty za mych mladych let :-)
  • Hihi, Rayman, o tom som nepoučul pekných pár rokov *1* Ale to boli podarené plošinovky!
  • must have hra pro všechny *15* vážně to vypadá dobře *8*
  • JUUUuuuuuuuu!!! =D to je krasne!
  • Hanzales
    Hustý nářez :) Mám na to teď chutě a to už nejsem zrovna nejmladší :) Tenhle Rayman má zase grády. Konečně opět nějaká řádně ujetá plošinovka ;o)
    Edit: Ta řvoucí ryba ve 3/4 toho videa nemá chybu. Teda aspoň můj první smile od ucha k uchu při tom dnešním pitomém bolehlavu *1*
  • *1* Pořád v pohybu. Nevypadá to věru zle.
    • Vypadá to skvěle
  • Irisis
    tak to je drsný
  • Mechwarrior_bw
    vyzerá to výborne...
  • To bude jeden z klenotu na PC!
    • Pravděpodobně si to užijou jenom konzolisti, hra je pro PC zřejmě moc náročná :(
      • Hanzales
        zatím je to ohlášeno na vše možné, krom PC. Šel bych do toho na PS3, ale takovou cenu jsem moc nečekal a než to trochu zlevní, objeví se to časem později i na to PC bych tipnul (jako ostatně každý Rayman). Ale kdo ví, koukám třeba série Raving Rabbits byla vždy ohlášena na všechny platformy rovnou....
        • sleepless
          Ohlede PC je to nejiste. Oficialne PC verze oznamena neni, ale i lokalni distributor veri, ze bude, takze...doufejme :)
    • nevidel jsem ho dole mezi platformama :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit