Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak rozjet hru pro dva ? porosím o radu
  • Dá se hrát dva proti sobě na jednom kompu?
  • Pořádný box? Tohle není nic jiného než port mobilní hry, která je už tak strašně zjednodušená, obsahově to působí dojmem okousané kosti a dá se dohrát během dvou hodin.
    Stejně, jako na počítačích nemá žádnou konkurenci simulátor kozy a proto je opravdu tou "nejlepší simulací kozy na PC", je i tohle nejlepší hra s tématem boxu jen díky neexistující konkurenci.
  • heyy nejlepší box Don King Prize Fighter!!!!!! fight night ne-eee
    • Jack1947
      Tvůj osobní pohled na boxy, je to větší arkáda jenže Fight night je simulace a nic ti jen tak nedá zadarmo ani 1 zápas.
    • Ty jsi určitě taky boxoval, to se hned pozná, že?
  • Kariéra dohrána komplet za 2 hodiny s boxerem vylepšeným na max. Během té doby to byla celkem sranda , rozhodně je škoda že na pc tyhle boxerský hry chybí a třeba i port Fight Night Round 3,4 by určitě potěšil.
  • ano
    • To si schovej před oltář pro oddávajícího.
  • karlman.hajsky
    Jde tam vytvořit vlastní boxer?
    • Jde si zvolit protřelého manažera, který tě obere o všechny peníze a vytvoří ti návyk na kokain, jenž, společně s neustálými ránami do hlavy, způsobí ztrátu i posledních zbytků zdravého rozumu a zaviní nenadálé návaly agresivity? Věrná simulace domácího násilí, útoků na reportéry a excesy na veřejnosti?
  • Jack1947
    Pch, na Fight night to určitě nemá to byl pravý HC BOX, který byl tak moc hc že jsem ho byl nucen odložit. Já mam radši Wrestling , né sporty kde je důležitá technika a spravné časování a využívání ran.
    Na pc tyhle hry prostě nepatří. *3*
    • Wrestling že není o technice? Hmm...
      • Jack1947
        Není, i když se tak tváří... je o zábavě všichni ví že je to hrané oproti boxu tam můžou být i doživotní následky, což je např u UFC taky a je to pořádně drsnej sport, krve taky hodně a laámání kostí/rukou/nohou je to navíc reálné a skutečně se to děje, wrestling je jen legrace na pobavení tamních obyvatel USA kde i pravděpodobně vznikl nebo možná vznikl z řecko-římského volného stylu tzv. to je fuk.
        Nemám rád HC simulace a tak mám radši nerálný wrestling i když když se podělá (umře a umřelo jich hodně na neléčené zlomeniny, vnitřní krvácení atp...

        Nejde o to že by se nedal hrát jen, prostě na konzoli to sedne lépe. Tyhle pokusy beztak za nic nestojí ( to že je to indie produkce nehraje ani tak moc roli) . Víc se skoupí na konzole ostatně jako jiné hry tot vše. Jo a to že si to pcckáři nezaslouží to je zase např věc jiná. Já bych jim přál bojovku třeba online, ale box není to pravé.
        • Koukam, ze ty toho o wrestlingu vis fakt spousty *15* . Show to je, domluvena taky, ale kdyby ti borci nemeli naprosto dokonalou techniku, tak se u toho vazne pozabiji, ty mamlase. A i presto k tem zranenim dochazi. Natrzene vazy, sem tam zlomeninka, povrchove trzne rany (prevazne na hlave). Nerealny wrestling .. to je hlaska za milion .. povime si, jak nerealny to je, az s tebou nekdo hodi pres hlavu o zem.
          • Jack1947
            No jo, pán děsně chytrej jak rádio. Tak dobrá v leččems se mýlim to uznávám ale je to víc nahrané jak BOX, UFC teče tam víc krve a souboje "tělo na tělo" jsou takové drsnější a jedno vím jistě já se svoji fyzickou zdatností bych nemohl/nedělal ani jedno. *15* *3*
        • zdeeneek
          Wrestlingovy zapasy, ktery davaji na sportovnich kanalech, maji sice dopredu pripraveny scenar, ale ver tomu, ze je to porad sport a ti wrestleri musi hodne makat aby zvladli vsechny techniky, ktery pouzivaji. Doma na gauci to vypada jako pohodicka, ale predstav si, ze bys mel jen zvednout nad hlavu typka, kterej meri 2 metry a vazi 130 kg - pohoda, ne?
          Wrestling je pro pobaveni divaku, ale neni problem si tam privodit i nejakej uraz - staci se podivat na nejakej zapas a sledovat ruzny skoky atd. Staci neco blbe nacasovat a je problem.

          Pripadne se aspon podivej na film Wrestler (http://www.csfd.cz/film/235508-wrestler/) - i to by melo dokazat, ze to neni prochazka ruzovym sadem.
          • Jack1947
            Viděl jsem film Wrestler byl parádní ja si taky nemyslím že to je všechno hrané ani nemůže a kde by se vzalo těch smrtí... to nezpochybnuji jen se to nedá brát stejně wrestling a UFC/BOX atp... častokrát je to drsnější no... i když mlácení židlý či házení ze štaflý nebo na štafle má taky své kouzlo. Trénink je určitě taky celkem tvrdej.

            Nevím jestli to neni OT? i když se to jen mírně odchyluje od tématu.
        • Máš trochu zkreslený pohled. Některé show jsou hrané, ale pořádají se i klasické zápasy. Wrestling je sám o sobě bojový sport jako každý jiný a techniky wrestlingu používají i fighteři v MMA.
          • Jack1947
            Nevím já si to myslel ale považuji jako všichni wrestling zábavu bohatých možná obtloustlých amíků... je to možné že se bojuje i reálně aspon by to dávalo víc smysl.
            • Jack1947
              Chudých. ?*7*
            • bohatých?
    • S gamepadem? Proč ne.
    • Možná tak tobě by měli zakázat přístup k pc...
  • Imrael
    Koupeno .. Není to špatné, ale tak nějak mě nejede multiplayer. =/.
    • Nejede multiplayer? Jo, aha... "koupeno" *5*
  • Mart9
    Podle obrázků ta hra asi nemá licencované boxery, co? Je tam Kličko?
    • ne
      • Mart9
        Díky za odpověď, je to škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit