Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě to připomíná spíš Assault rigs
  • "Sometimes it bugs me that Armstrong and Shepard got all the credit, but we all wanted to win the cold war..."

    Battlezone (ta z roku 1998) je srdecni zalezitost. Ta atmosfera, ta paradni akcne-strategicka hratelnost, to prostredi 60. let a v ramci moznosi realistickeho scifi, proste parada. Kez by remake byl podobne dobry.
  • DeDy
    Battlezone II je dobře funkční i v dnešní době díky neoficiálním patchům. Poslední je z roku 2014! Hra má MP co-op, kdy lidé jsou proti AI. Ve třech lidech úžasný zážitek, maximálně doporučuji na LAN!!! Sice má hra stéle potíže s AI, ale šikovný commander si poradí. Co je důležité, že padání MP je vyřešeno.

    http://matesfamily.org/bz2/
    • A tady na games míní, že je "polozapomenutá"... Cha!

      Taky jsme ji dávali na lance naposledy před dvěma lety... Si pamatuju, když BZ2 vyšla, jsem doslova poslintal Score...
  • super, ještě bych si dal remake Sacrifice prosím *4*
  • Remake Battlezone II - Combat commander bych si přál jako máloco... byla to úžasná, komplexní hra která opravdu předběhla dobu! Dodnes vzpomínám na to jak jsem musel navádět recycler pomocí radaru zkrz zamrzlé jezero aniž by se nepropadl pod led.
  • 1998 Battlezone - nutnost ovladat? Dle me pameti to teda byla jen moznost, stim ze clovek byl teda daleko efektivnejsi, pac AI tam stala clekem za prd, pathfinding atd a obecne mel proste clovek moznost exploitu mapy atd...ale jinak nutnost teda fakt ne :)
    • Taky bych BattleZone neoznačil za polozapomenutou - obvzláště na druhý díl, který předběhl svou dobu tak o pět let, se fakt nezapomíná...
      • Sabre tank a otočky ve svahu...nebo alternativní druhá "polovina" hry za "záporáky" a ještě to nepříjemné zvukové zaměřování u raketového tanku... zlaté to časy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit