Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jason_dinAlt
    Vidouc v Dragon's Crown tu čarodějku, hned jsem šel zjišťovat, kde a za kolik se to dá pořídit ;o) Bohužel se zdá, že PC verze zatím neexistuje....
  • Tak jsem si to na doporuceni meho kamarada koupil a tu hru absolutne nechapu. Vetsinu casu clovek stravi v ne uplne prehlednych menu. Boj je neprehlednej a i pres sebelepsi snahu pochopit co delam to skonci tak ze hledam kam jsem se zase ztratil v chumlu postav a kouzel. Zkousel jsem to ve dvou a odnasime si z toho oba uplne stejnej dojem...
    • Já to mám asi tak ... z čisté bojovky bych po tom nešáhl ani náhodou . Ale jestli půjde o přibližně stejné principy jako v Odin Sphere , kde jste nasávali duše padlých protivníků , aby jste mohli provést ultimátní kouzla , kde jste sázeli moruše, aby se vám na bojišti urodily plody po kterých jste sílili , kde jste mohli mít jen jeden aktivní amulet ,který zvyšoval některý z vašich rpg atributů ...potom ač to napsané nevypadá ani z poloviny tak dobře a funkčně jako v reálu , potom tuhle 2D scrollovací rubanici chci ....už proto , že pro mne postarší 2D Odin Sphere poředstavuje vrchol tvorby a hratelnosti na PS2 .
  • lol ze po vyplate *7*
    • k tomu borci dole *1*
      • Nejak nerozumiem, co presne je na tom vtipne..?
  • tak ten artwork, ten borec v brneni to je nejveci masakr co sem tak nak videl, kam se hrabou predimenzovani blizzard hrdinove :D haleluja disproporce
    • To je jako říkat o autoru Mony Lisy , že neuměl malovat krasavice .... Předimenzovaní rekové/ i kyně ;) už k výtvarnému stylu Vanillaware patří
    • Copak ten borec v tom brneni ale ta kouzelnice... ta kouzelnice... ach ta kouzelnice....
      • pěkná dojnice *15*
      • PravyMonty
        Má hezké oči?
        • Obrovské, kulaté, vzrušující... Oči :))
  • yay, Dragons Crown uz konecne vysiel aj u nas? Po vyplate jasna kupa.
    • U nás jsem jej nikde neviděl , ale na PS Storu mne to zaujalo reklamou na nejprodávanější novinkovou hru . Po tom co jsem propadl Odin Sphere musím mít i Dragon´s Crown ... doufám jen , že z toho neudělali jen prachsprostou rubanici bez sázení semínek , obchodníků a kouzelných amuletů ... :/
    • Miserius
      Už asi 2 týdny je minimálně v digitální podobě na PS Store :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit