Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaho

    Kolik hodin tahle hra zabere?
    Jak moc je to podobné GTA? Díky

  • ALHAZRED

    Jednička vubec nevyšla na PC a nikto se nepos...a taky vem ji čert, dneska už nikoho nazajima...možna krom par pametniku, nostalgiku.

    LowEnd krabičky sou Low nejenom grafikou, ale taky hratelnosti a Low ovladanim, takže aby to bylo slušne hratelny na PC museli by to odpodlahy prokopat, jinak by jim to PC hrači kritizovali co jim u LowEnd uživatelu opravdu nehrozi ...

    Nooo a ja se obavam, že to se Rockstaru nebude chtit. Nač se vystavovat riziku kritiky od PC hraču, když konzolisti sou spokojeni a spokojeni sou vlastne všichni, jesli chceš hrat kup si LowEnd krabičku...neee nechci...ani detem ne !!

    Exluzivka sem, exluzivka tam, sou firmi, ktery maj koule vydat hru poradne na všech platformach, ale podle mě je Rockstar jednoduše nema...😛

    • species

      lol to je snusna hovadin cos tady nazvracel. 

    • residentevilfans

      Někomu v hlavičce běhá Ježek Soník. 😂

    • BohumilCisar

      Já věřím, že to na PC výjde a bude to velký úspěech stejně jako když vyšlo GTA5 na PC. 

      • species

        neveril bych tomu, GTA byla vzdy pc hra, na druhou stranu RDR bylo vzdy pouze na konzolich. Ale treba nas rockstar prekvapi, byl bych jen rad :>

    • iSpirit

      ty jsi pořádný lowend mozek ty "firmi" 😂

    • twicer

      No a nebo prostě chcou podojit jednu hru dvakrát, když už jim to jednou vyšlo u gta. 

      Která verze příběhu dává větší smysl ať už si každej rozhodne sám.

  • ucho

    v článku jsou faktické chyby a redakci to zjevně nezajímá. no zajímavý přístup.

  • ucho

    "Už během prvního víkendu hra utržila..."

    tohle je trochu zavádějící, opening weekend nejsou vlastně prodeje za víkend. jsou to prodeje za první tři dny: pátek, sobota, neděle. tahle jsi tu informaci zkreslila.

  • ucho

    ještě k tomu prodeji 17 miliónů kusů. ve skutečnosti to není počet prodaných kusů, ale počet zaslaných fyzických kopií prodejcům.

    a těch 17 miliónu není za 8 dnů, ale za 12. mícháš dvě věci dohromady.

    Red Dead Redemptin 2 se za 8 dnů prodalo 15 miliónů kusů. Ty čísla máš celý blbě. Ach jo...

  • Nejlepší je neustálý kvikot PC hráčů :D, to mě nepřestane nikdy bavit... a to nejsem 100% zastánce konzolí - mám oboje, protože si myslím, že se to nevytlouká, ale skvěle doplňuje. Ale PCMR kvikot je dokonalá věc.

    • species

      Ja mam rad jen PC a rozhodne nekvilim :D Ta hra vypada naprosto uzasne a koukam na to max na twitchi, ale proc kvilet?

    • i586

      Řekl kvičící troll, co se zaregistroval před 4 hodinama. Tyhle zoufalý pokusy místního multinick pacienta mě nikdy nepřestanou bavit.😂

    • radim.zaty

      Hele mě to taky štve. Mám celkem slušné PC, na kterém bych si to zahrál v lepší kvalitě, než na PS4, kterou mám taky. Protože mám zatím co hrát, tak zatím s koupí čekám a pokud oznamí PC verzi, tak si na ni počkám.

      Chápu, že exkluzivity vydává Sony a MS, ale nedokázal bych pochopit, proč by to v dnešní době dělal Rockstar, zvlášť když mu PC verze staré GTA5 stále vydělává šílené prachy.

      • twicer

        Časová exluzivita, vydají si to dvakrát a vydělají na tom víc než kdyby to vyšlo plošně naráz. Akcionáři si pak jen pochroctají blahem jak se jim dvakrát zhodnotí investice do jednoho produktu, navíc pěkně s odstupem dvou let po sobě. win-win

    • spoock

      je to furt stejná písnička, navíc se k ní přidala nová melodie ... "má to češtinu?"

  • ucho
    • ucho

      to chovani zvirat je celkem zabavne.

  • Co tady pořád řešíte PC / ne PC. To jsou úplný plky. Prostě to zatím na PC není, tak na co odhadovat prodeje, na co se tu handrkovat. Fakt se divím, že vám to tu za to stojí. PC hráči zatím konzolovým závidí, to, že si to můžou zahrát a schovávají to za žvásty typu "užijte si to na low-end krabičce". Zapněte si  graficky dokonalé CS 1.6 nebo Fortnite a kušte.

    • i586

      Řekl troll, co se zaregistroval před 5 hodinama (ten nahoře před 4). A opět z Českých Budějovic jako ten nahoře. Náhodička.😂

  • ucho

    "Snad to Rockstaru vydělalo dost peněz, aby sedřeným zaměstnancům zpětně zaplatil všechny ty přesčasy."

    Šárko, pokud nějaká firma neplatí přesčasy, tak je neproplatí ani zpětně. Většinou se totiž takové přesčasy ani neevidují, protože se obecně docházka neřeší. Jen se holt pracuje naplno a mnoho hodin navíc, protože všichni cítí, že je to potřeba, jinak se to nestihne. To je důvod těch přesčasů, které bývají z velké části dobrovolné, ale bohužel v danou chvíli nezbytné a každý zodpovědný pracovník si uvědomí, kdy prostě tomu musí věnovat víc času. To, co jsi napsala, je ale obecně nesmysl, protože o žádném doplácení přesčasů nemůže být řeč.

    • cms.sarka-tmejova

      Říká ti něco pojem royalties? :)

      • ucho

        no říká. a dokážeš tady přesně vysvětlit, jak to souvisí se zpětným zaplacením přesčasů?

    • Maxianimal

      Mám takový pocit, že tohle ani slečna Tmějová vědět nemůže, jelikož bych tipnul, že nikdy v zaměstnání nebyla.

  • A teď proím odhady, kolik se toho prodá az 8nů, pokud to vyjde na PC...

    • i586

      K čemu potřebuješ odhady prodejů? Ty si akcionář Rockstaru?

    • nenech se vysmát. 

    • Maxianimal

      O hodně, hodně méně.

    • XorxoxTalarius

      Predpokladam okolo 5 - 6 milionu kusu, minimalne.

      • iSpirit

        Jedině kdyby se to jmenovalo Diablo IV, jinak to bude kolem 1 mega

        • XorxoxTalarius

          Je to Western a vyjde to zaroven s multakem a muzes tam predhodit feministku krokodylum, uz to dela prodej zhruba jednomu milionu autistu 😂

          • Ilusiveman

            to co si napsal, ti příjde vtipný?  *clap..clap*

      • ucho
        za 8 dnů ani omylem. tak kolem 1 miliónu. GTA 5 se na PC prodalo za necelý měsíc 2 milióny kopií.
        • XorxoxTalarius

          Jenze od te doby je PC trh zase o neco dal a bude zalezet jaci budou protivnici

          • ucho

            dobre, ty predpokladas 5-6 milionu za tyden, ja 1 milion za tyden. az to vyjde na PC, tak se prihlas, porovname nase tipy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit