Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kromě všech příspěvků bych ještě za sebe napsal, že mně hrozně vadilo, že prostředí se neničilo bojem. Já vždycky zabil těch pár chlápků a pak šel shodit budovu. To mi přišlo lepčí v BFBC 2, kde po boji to místo fakt vypadalo jak po boji. (Já vím bylo to vyumělkovaný, protože všichni měli granátomety, ale aspoň to líp působilo.)
  • Přidat do hry kromě dalších polygonů, teselace a nevím čeho, naopak krom hratelnosti trochu (více) destrukce a fyziky, je sice super, ale bohužel nové Red Faction ho spíše propagují, než obsahují. Guerrilla mě bavila chvilku, kdy jsem zkoumal co jde zbořit a jak. Ale ani na počátku neoslnila. Průměrnou grafiku bych překousl, ale ona ani ta destrukce nebyla nic moc. Korunu všemu nasadila slabá AI a úžasná repetitivnost s nedostatkem invence. Otevřený svět ani skvělé destrukce se nekonaly. Armageddon vypadá bohužel jen jako mírně uhlazená Guerrilla. Přeju mu našlápnout lepší cestu, ale video mi nepřesvědčilo.

    První Red Faction byl destrukcí revoluční. Pamatujete jak jste si mohli vrtat chodby raketometem nebo výbušninami horama, stěnama? Pamatujete tenkrát paráádní tříštění skla? To vše v moderní grafice (na tu dobu). RF byl prostě pěkný. Dokonalý nebyl, hratelností ani MP se třeba na starší Half-Life nechytal, ale rád jsem si ho zahrál. Bohužel byl to i poslední Red Faction, který stál za pozornost.
  • Zlata dvojka. Todle je hnus!!!
    • Možná si špatně pamatuju nebo jsem měl bůhví co za verzi, ale dvojka vypadala neskutečně mizerně a stejně tak se hrála. Kupodivu o 2 třídy horší jak jednotka. Asi jsem měl portovanou verzi z Playstation, nebo bylo v RF2 něco shnilého.
      • No dvojka byla uplne super.Schnilého si mel asi neco v compu *3*
  • Boze, nic horsiho jsem nevidel.
  • Hm, vypada to uplne stejne jako Guerilla jen s tim, ze nejspis odstranili vahu předmětů, takze vsechno lita jak papir :)
    • A nebude to nižší gravitací na Marsu? :) Asi těžko co? :D
    • Uz predchozi dil nebyl zadna velka pecka i kdyz destrukce me u nej chvili udrzela ale co ma sakra bejt tohle?
    • Zrovna jsem chtel napsat neco dost podobnyho :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit