Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohli by ste mi niekdo vysvetliť prečo crysis1 nenaväzuje na crysis 2?Ako si pamätam tak na konci crysis1 sa Nomád,Psycho a myslím že Helena vrátili späť na ostrov aby zachránili Proroka a v crysis2 sa dej začína v New Yourku kde už ani nevystupuje Nomád ale Alcatraz a Prorok sa tam zabije.Crysis 1 vôbec nenaväzuje na Crysis2 *16*
  • Ja neviem co mate vsetci s Crysis seriou a nejakym "nesledovanim pribehu" alebo o co vam vlastne ide. Presiel som prvy diel, pribeh mi je doteraz jasny. Potom Crysis Warhead, opat ziadny chaos, proste mi to cele do seba zapadalo. Naposledy Crysis 2, ktory to cele akurat posunul dalej... Sam som zvedavy, co prinesie Crysis 3 (z dejoveho hladiska). Ono to asi bude tym, ze som to nehral LEN kvoli grafike, ale skratka staby HRU, ktora je urcena na HRANIE. Jedine, coho sa -- tradicne pri EA -- obavam, je extra kratka doba SP kampane. Za tie prachy fakt nic moc *10*.
  • JEE CRYSIS 3. A POZOR! http://www.zkracovatko.cz/IEg9fV
  • Když pominu všechno, co se mi na Crysis 2 nelíbilo, a budu se soustředit jen na příběh (Který nicméně onen "propojovací" komiks a dvojka parádně znehodnotily), pořád nějak nechápu, kam se poděl Psycho? Ten přece zajetí narozdíl od Nomáda přežil. Taky nevím, o čem má vlastně být Crysis 3, vždyť Cephové byli poraženi už na konci dvojky, nebo ne?
    • takze ty reagujes na clanek o videu, ktere jsi nevidel. hmm opravdu noc comment
  • Crysis 3 má i příběh vydá to EA tak to bude příběh tak na 3 hodinky *1*
  • Ako si vôbec dovolia vydať ďaľší diel úspešnej značky ? Čuduj sa svete !
    • Ty vole to co je tohle ???? Rozumi tomu nekdo? voebec dovuolia ty vole to se neda ani napsat co je to za rec madarština nebo co to je !!!! co to sem leze tohle to!!!! *12* *11*
      • Jeden z nejhloupějších a nejubožejších příspěvků, co jsem tu kdy četl. Gratuluji. Dovoluji si tě zařadit do své síně idiotů.
      • závidíš že máme "ô"? vy mate akurát u s kroužkem co se čte jako ú lol protože vám chybí osobnosti jako Ludovít stur, konstantin a metod
        • Konstantin a Metoděj přišli na Velkou Moravu, MORAVU, ne na Slovensko. Jinak k tomu příspěvku, na který reaguješ... ten člověk asi nikdy v životě neviděl Slovenštinu, nebo prostě trolluje, což je pravděpodobnější :D
          • hej lenže vm bola aj slovensko a oni posobili v nitre, sice boli pozriet aj v cechach ale potom sa raddsej otocili ked videli ze tot am nema moc uroven
          • Mozna by to chtelo se podivat, ktere (soucasne) uzemni celky tvorily Velkomoravskou risi...
          • a zase konstantin a metod nieje ziadne terno, ved ich z V.M. vyhnali, a dosledok vidim na tom ze pisem latinkou a nie azbukou ..nastastie
  • Zahrál sem si až ndávno C1 a C2 a to zejména kvůli příběhu *1* . Přišlo mi to jako solidní "kulhánkovina" a když člověk dával aspoň trochu pozor, tak v tom bordel nemá :).
    Akorát se mi nechce instalovat nový wokna, nechápu hejt na to že někdo doteď používá XP, když tam rozjedu v klidu všechno co vyšlo v poslední době, kromě Sleeping Dogs a Crysis 3. Novej Xcom šel v klidu rozjet pomocí neoficiálního "patche" *1* .
    • Já chci hru "Cesta Krve" když už mluvíš o Kulhánkovi :D
      • Nastesti v breznu vyjde alespon posledni Kotleta. :)
  • ja sem si objednal 4 karty geforce gtx TITAN 6GB tak si to na tom hezky zahraju.
    • Ty si objednal a rodicia cvakali...
    • haha machrovani/trollovani o hw narocich pod konzolovym portem je fail, tohle v pohode rozbehnes i na ps3
      • jj trapnej port z konzoli. to zvladne i gameboy color *11*
    • Jo, 640x480 na low, to by ti asi mohlo běhat. *6*
  • Tohle si vazeni tvurci nabouchejte do kecek. Crysis 1 byla soldini hra ktera mi dlouho utkvi v pameti, Jen ten useknutej konec me zklamal a tak posledni co bych od pokracovani ktery nese nazev Crysis2 bylo za hodej masivní káko na vsechno co se stalo v C1 a udelaj z toho jakousi causal krome visualni stranky prumernou strilecku, ktera se dle myho nazorum mela menovat Nano Warrior nebo Awsome suit, protoze takhle vrha na C1 akorat spatny svetlo.

    ja jako fanda sem byl zvedavej. Co se stalo po tom co Prophet na ostrove prezil atomovku a jak do toho zapada Psycho a Nomad. Me nezajima New york kterej vidim v kazdy 2 hre. Nelibi se mi ze emzaci sou najednou uplne jina rasa a nelibi se mi ze se k tomu vsemu stavi jako k senzaci. Crysis ma sice pribeh ale prozatim je deravej jako zrezlej hrnec a to hlavne diki C2 a C3 nebude rozdil.

    Zase si zahraju za nanooblek bez vlastniho nazoru. proti nudnejm z nepochopitelnyho duvodu nesmurne zlejm a stupidinim "profesionalnim" zoldakum WOW nemuzu se dockat -_- doslova... nehodlam se dockat. jak sem rek na zacatku.
    • presssne... tiez mi vadi, ze neviem co ako ten Prophet po vybuchu atomovky, co ked sa tym jeho suit nejako boostol a zdokonalil? nieco ako ked sa z Hamato Yoshi stal Splinter (Mistr Triska pre CZ divakov :)
    • Pokud nevíš co se stalo po Crysis 1, přečti si tenhle komiks: http://crysis.wikia.com/wiki/Crysis_comic
      • a vysvetluje to proc sou ufoni najednou cerveny, s jinym designem jejihch technologie a uz davno nejsou zavisly na mrazu a nevysavaj z okoli energii ?
    • to souvisi s tim že c1 byl delany pro pc
  • Zdarec, nevíte někdo důvod proč v 1 jsou modrý mimozemský potvory (chobotnice) a ve 2 červený roboti ? Jako kdyby se přizpůsobili více lidem než sami sobě. *1* Nebo to jsou ještě jiný mimozemšťané s jiné planety který přišly přes portal u lodě (nebo to bylo v lodi ? Mam to s překladu komiksu. ) *7* *13*
    • TheGGG
      Jedni jsou z Venuše a druzí z Marsu *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit