Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jooooo to byly casy *1*
  • CASEsensitive - lidi nepoužívejte cizí termity, když si nejste 100% jistí. Můžete se sice tvářit jako suterén, ale ono se vám to vrátí jako buz€rant.
  • Jo zlatý léta :) Já si pořád vzpomínám, jak jsme nainstalovali civku u kámoše a za boha nám nešlo postavit město, protože klávesové zkratky byly keysensitive a my jsem měli zapnutý capslock *1*
  • Do ted hraji na starém noutasi Civ 1 přes MS DOS prostě klasika která neumře *3*
  • 1 ,2 ,3 a pak to šlo do háje :)
  • Moc se libi tato rekapitulace! Díky moc!
  • zaty
    Samozřejmě, opraveno :)
  • JamesFaith
    Trochu mne překvapuje, že u Civ 5 nejsou zmíněné městské státy, což byla asi ta nejvýraznější inovace, která do hry navíc přidala Prahu.
  • PreidaQ
    Já jen připomínku, že signed byte je -128 až 127. Nemyslel jsi unsigned?

    Edit: A svět je hned o 0,00000097248 % lepším místem.
  • zaty
    Jo Civilizace. Jako by to bylo včera, když jsem v roce 1992 začal jezdit autobusem na druhý stupeň základky a na zastávce se 2 středoškoláci, které jsem skoro neznal, bavili o nějaké hře, které nerozumí. Překonal jsem ostych a zeptal se, co je to za hru. Odpovědí mi bylo "Civilizace". Sice jsem neměl tucha, co to je za hru, ale protože se tahle hra vyskytovala v žebřícku PC her v tehdejším Excalibru (první barevná čísla), tak jsem si hned druhý den nesl Civku domů na disketě. Následující měsíce byly já, Civka a anglicky slovník. Pamatuji se, jak jsem hrál za Američany na mapě Země, dobyl jsem celou ameriku, měl jsem mušketýry a cítíl jsme se jak největší mistr, když tu přijeli indové (s tím slavným Ghándní bugem) a začali na mě házet atomovky). Druhá hra už byla lepší, více jsem četl civpedii a naučil jsem jak měnit luxury na výzkumníky a protože jsem nebyl moc agresivní, protože jsem si chtěl hru co nejvíce užít, tak jsem vyhrál na dolet k Alpha Centauri.

    Sakra, já jsem už starej :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit