Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra je to fajn :) ale radši si půjdu zahrát Airsoft ;)
  • Black ops 2 som hral.... dohral, skoro kazda Wow nasrciptovana akcia ma ohromila aj ked uz len v slabsom kabate ale co sa da uz narobit s dnesnymi konzoloidnymi platformami a este k tomu tie zbrane ktore ako keby mali ten isty konfig, prosto kkludne tam mohli dat niaky paprskomet a asi by som si to ani neuvedomil :D(suvis s anti-fyzikou alias strel do krabice vyletia noviny). Dej ako taky bol fajn, sice klise, ale niako mi nevadil, ba dokonca ani to ako spominany Menedez rezal macetou automatmi strielajucich nepriatelov *8* az na jednu vec a tou je KONIEC------ mlady Mason je na cintorine s Woodsom a na konci ako maju byt titulky ide preskakovana scena s titulkami (keby to bolo dobre urobene nic nepoviem) ktore to tak dodrbali az som nevedel co mam robit ci sediet ci stat, ci vznasat sa ci lezat no proste WTF a po titulkach ten koncert to proste ZABIL, hroza des, ako mozu dat do takejto hry (aj ked recyklovanej ale zanrovo podarenej) taky soundtrack, skupinu no proste cele video poslalo hru totalne do ... a vlastne po tomto zlom vtipe si ani neviem predstavit ako bude dalej COD pokracovat.

    A tieto DLC- :D :D :D :D
  • Pete.palis
    přestřelky ve sk8 parku na rampách...už neví, kam by to šoupli *1*
    • na ruznorodosti prostredi nic spatneho nevidim, ale proboha proc je tam kus hry Left4Dead to nechapu :)
  • tak mapy konečně větší a otevřenější (mám takovej pocit že snad ty základní udělaly schválně tak n apiču aby si lidi koupili tohle)... jinak čekám na ten novej patch co má vyjít s timhle dlc, má balancovat zbraně (aby to nebyli smg ops)... jinač patche kterej bude opravovat hit detekci a špatnej spawn system (hlavně u dom a dem) se snad nedočkám *7*
  • Je to tady, rejžujem, rejžujem...!
    • co nadelas... na druhou stranu chapu hrače že touži po novych mapach ale chce to silnou vuli odolat a nekoupit. a nejen tohle ale kazdy novy dil codka, ktere je vlastne taky jen predrazene dlc.
    • OWN MORE WITH PREMIUM! *5* *6* *5*
  • Kebyze tam je 5 map tak by som o tom popremyslal.. zombie mapu si mozu strcit viete kam...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit