Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už něvědí jak víc zapůsobit na hráče... co přijde dál, pohled na WC a tam někdo vykonávající potřebu a nad tim nápis "Call of Duty time" ? Tohle je už opravdu potupa hráčské komunity... místo toho, aby udělali konečně zase kvalitní díl CoD (poslední kvalitní byl MW1 a jakž takž BO1), tak raději plácají miliony na pitomou reklamu...
    • A pokud s tím někdo nesouhlasí, tak mi vysvětlete, proč kvalitní hry nepotřebují takle trapnou a potupnou reklamu, ale stačí jim screenshoty nebo záběry ze hry?
      • Harry_Styles
        které že kvalitní hry nepotřebují reklamu?
        • Tak ještě jednou... : "proč kvalitní hry nepotřebují takle trapnou a potupnou reklamu, ale stačí jim screenshoty nebo záběry ze hry?" - měl jsem na mysli "trapnou a potupnou" reklamu, ne reklamu obecně... Samo že se hrám hodí reklama... A mě osobně nenapadá jediný solidní titul, který by měl takle trapnou reklamu...
          Chceš-li opravdu příklady kvalitních her, které si vystačí bez trapných reklam:
          Série Total War a Men of War - záběry ze hry
          Metro a Metro Last Light - záběry ze hry + 3 "autenticky laděné" spoty s herci - opět z prostředí hry
          Crysis, Far Cry - záběry ze hry
          Bioshock- záběry ze hry
          The Last of us - záběry ze hry + "tématicky laděný" krátký film
          Wargame, Hiddent and Dangerous, Mafia - zábery ze hry
          atd atd...
          Proč si musí CoD série vynucovat pozornost zrovna takle ? Proč těch několik milionů, co je stála reklama, nemohli vrazit do vyšperkování grafiky nebo do gameplaye ? A pak nějaký solidní gameplay hodit na internet jako upoutávku... počkej... co když to bude tím, že nemají nic kloudného ze hry na ukázku ? Hmm...
  • Walldstein
    No tak vzhledem k tomu, že vyšetření prostaty per rectum neni nic co by bylo dvakrát moc příjemný (vlastní zkušenost) předpokládám, že každý kdo to zažil si udělal o kvalitě CoD Ghost dost jasnou představu...
  • Pokud má rekrama předvést hráče COD jako krtn. Pak mission complete.
  • frag.ment
    První a poslední COD co jsem hrál, byla tuším dvojka (už si jen pamatuju, že to byla druhá světová), takže by mě tenhle díl mohl i bavit, když jsem v podstatě CoD panic..
  • Stormangels
    Todle je taky LoL.
    PC vs X360
    https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1379799_524842657599841_436912510_n.jpg
    • ale maj stabilnich 30 fps, a to uz se vyplati *5*
      • Jen bych rád připomněl, že HW Xboxu 360 je tu s námi již od roku 2006. Ukaž mi prosím průměrné PC z tohoto roku, na kterém si to ve stejné kvalitě / nekvalitě taky zahraješ. Není potřeba reagovat, stačí se jen zamyslet :)
        • asi jsme se nepochopili, 30 framesps to je dobry tak na tahovou strategii, ne na fpshooter
          • Jack1947
            Jo , ja si to straasne beru osobne a to ze nejsem tvuj hrdina, kvuli tomu vazne nebudu v noci pod perinkou plakat. Je s tebou velmi prijemna konverzace, vzdycky a to jsem myslel ze si rozumejsi .
            Prestan se urazet, pubertalnimi pcckovymi vyroky, inteligentni si na to celkem dost.
            *3* Hejtovat konzole muzes, jenze se nediv ze za to budes karan. *4*
          • Jack1947
            Poznamenani PC platformou= velmi vysoke. *3*
            • nevim, proc si to beres osobne, hejtuju konzole, protoze maj vesmes negativni vlastnosti

              ze jsi jejich uzivatel, nechas se obirat, rad pouzivas omezeny zarizeni a jeste jsi na to hrdej, respekt, jsi hrdina, jen ne muj *5*
            • Jack1947
              Prosimte, kdyz neumis nic chytreho vymyslet radsi nekam zalez. Protoze si tolik hejtoval mas to zle no. Clovek co se verejne kasa ze bude hejtovat konzole si nezaslouzi nic jineho nez byt vyhejtovan sam. *4* Jeste si "rypnu " n je vazne nick jak blazen, o to vic tebou budu opovrhovat, nejen to ze nemas koule na to byt soucasti i kdyz na druhou stranu, byt ani nemusis. *7*
            • omyl, ty ses masirovanej reklamou od narozeni, takze ti nektery mozek vymyvajici nesmysly pripadaj normalni, ja pamatuju doby, kdy bezela reklama v televizi tak jednou denne a jinde nebyla snad vubec
        • Jack1947
          Az na to ze si se o rok sekl , dobre. *3*
  • zbastleno za par mega, vyhypovano za desitky, nakladnej vyvoj brecek *6*
  • Sakra Jacku, už zase? Opravdu se musíš vyjadřovat ke všemu? Nikoho ty tvoje výkřiky do tmy bez myšlenky, hlavy nebo paty nezajímají. Vždyť ty seš naprosto jetej mimoň. Drž už sakra hubu!
  • YEEEEEEES! Ještě 20 dní a je to tady! Nemohu se dočkat!!! Předobjednána Hardened Edition, tak teď už nezbýva nic, než jen opravdu čekat, a v mezičase to čekaní vyplňovat hráním Black Ops II.
    • ShadowyOverlord
      Yessssssssss...
    • Ještě mnohem víc se teda těším na Black Ops III (pokud jim bude), ale to je až za rok :(((
  • Škoda že ta hra je nakonec úplně o hvoně...
    • Walldstein
      No jistě, že ano..odkazy na hovn,a sou v reklamě dokonce hned dva: Zahradnictví (co je asi tak základem přírodních hnojiv) a doktor s prstem v pr....
  • Inquisitor
    Tady se někdo díval na "Čtyři z tanku a pes" :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit