Přejít na výpis diskuzí

Remake první Yakuzy má konečně datum vydání na PC

23.1.2019 8:18
Patrik Hajda 3 příspěvky

Sega se po uzavření ságy Yakuza šestým dílem The Song of Life rozhodla vrátit ke kořenům a znovu odvyprávět celý příběh japonské mafie. Vlastně od úplného začátku novým dílem Yakuza 0, ale po něm už následují remaky původních her s přídomkem Kiwami. Yakuza Kiwami, tedy remake historicky první Yakuzy,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyžtak 6.díl nebyl posledním dílem série Yakuza, ale byl to poslední díl ve kterém se objevil jako hlavní hrdina Kazuma Kiryu. Ostatně nového protagonistu série(zatím se objevil jen v tom mobilním titulu) ukázali v kraťoučkém videu už někdy v minulém roce. A jinak jak napsal MARTASLJ19, už žádné kiwami 3,4,5 ale jen Yakuza3,4,5....otázkou už jen je, kdy tu vyjdou(jestli vůbec). Jinak je ale super, že se série "pomalu"  dostává i na jiné platformy(zatím jen PC, ale třeba to časem vyjde i na xbox) kromě PS.

    • Jack1947

      Myslíš Yakuza online ? fuj... navíc to je frytuplej a jen pro Japonský trh.

  • MARTASLJ19

    Až na to, že Yakuza Kiwami 3 nebude OMG. Od Yakuzy 3 až po piaty diel, pôjde už čisto len o remastry, nie o remaky. V japonsku už dávno tie remastry vyšli. Tie hry už nie sú také staré, takže remaky nepotrebujú. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit