Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak, nevím, jaký Star Trail hrál autor, ale v tom, co jsem hrál já a co mám doma na poličce, se rozhodně z vlastního pohledu po světě nikdo nepotuloval. Po světě se chodilo po mapě (trochu jako ve Falloutu) a z vlastního pohledu byla města, dungeony a některé lokace. Aneb píšeme články podle screenshotů jako za Andreje, jak o tom včera tak kriticky vykládal Pavel ve Fight Clubu (kdyby s tím zase nezačal, tak jsem zticha).

    Jinak, Star Trail pro mě patří k nejlepším RPG z VGA doby, remake určitě vyzkouším - zvlášť, jestli bude mít i krabicovku, jak naznačuje galerie.
    • ales.smutny
      Ano, myslím právě ta města, dungeony a tedy fakticky všechny aktivní zóny, po nichž se chodí mimo souboje. A "ze screenshotů" jsem Star Trail i dohrál...:)
  • Thorar
    Blade of Destiny se povedlo, sice až rok po vydání ale je to skvělej remake. Tady si asi taky chvíli počkáme, ale bude to stát za to.
    • V jakem je to ted stavu - http://store.steampowered.com/news/?appids=237550
      dival jsem se na web a patchovali to skoro 2 roky - je uz to hratelne?
      • Thorar
        Jo je, je to v pohode hratelne, hodne se tomu po vydani venovali, skoda ze napoprve vypustili do sveta takovej bazmek a zkazili spouste lidem chut si to zahrat.
  • MickTheMage
    Ked tak pozeram na tie screeny, oni sa nepoucili... To zase bude hruza :(
    • Nepovídej. Na screenech je vidět počet bugů, fungování schopností, zpracování dialogů atp. ?
    • Bude, jářku bude :) Já už jak čtu "remake", tak automaticky odkládám do složky Koš :)
      • To jsou zase kecy, kdyz se muzete dneska koukat treba na grafiku v Avadonu, tak proc ne na toto.
  • No nazdar :(
  • I když nejsem příznivcem remaků, zvláště ne u her, které zestárly dobře, ale hrozně rád bych viděl remake některých AD&D Golden Box her. Nikdy jsem si je pořádně nezahrál, protože když jsem je objevil, tak už jsem to zpracování a meziksicht nezkousl (a to mi jinak na vizuálu moc nezáleží).
    • Já bych spíš chtěl něco ve stylu goldbox her, protože přesně tohle mi dnes u her chybí. A naprosto krutě bych trval na zachování soubojového systému i střídání pohledů. Jinak goldboxy se dají krásně hrát i dnes :)
  • snad udělají i remake trojky Realms of Arkania: Stíny nad Rivou to bylo též pecka RPG
    • Zagro
      Přesně a ta hudba!
    • Ještě se mi někde povaluje 200 let stará originálka. Byla to hodně luxusní hra.
      • já mám doma originál cdéčko Stíny nad Rivou
      • Stale je a navic je ted k mani na GoGu za pakatel:). Ale je fakt, ze ten vizual uz je takovy dost tezko stravitelny.
    • chtěl jsem napsat totéž *3*
  • Snad nejlepší klasické RPG, co jsem kdy hrál. Těším se!
  • pecka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit