Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 720p je HD rozliseni
    1080i je FullHD rozliseni

    Jestli PS3 neumi FullHD, tak nechapu proc rikaj ze ma lepsi grafiku jak xbox *8* *8* *8*
  • Aspon, ze tie stare hry slapu v 720p... :-/ Skoda, ze tych novych, ktore by valili v 720p (nedajboze 1080p) je velmi poskromnu.
    Vacsinou su to tituly vyvijane bez financnych a casovych obmedzeni :-)
  • "Warrior Within, Two Thrones a posledních Sands of Time" wtf? niekto nepozna poradie? :)
    • Autor si plete poslední díl podle filmu a hru z roku tuším 2003-2004 nejsem si přesně jistý.
  • hur hurá
  • "vysoké 720p grafice" ? Odkdy je 1280x720 nějaké extra rozlišení? Na konzolích možná, ale původní trilogie Splinter Cellu jde na PC po pohrání si s .ini soubory klidně i v rozlišení 1920x1080!
    To, že ale u PC není rozlišení všechno (textury jsou nízkého rozlišení, žádné pokročilé techniky vykreslování ve hře taky nejsou, atd...), je věc druhá.
    Nechal bych si líbit HD remake na PC v komplet novém enginu (UT 3.5, CryEngine ...),ale s původními hracími mechanismy.
    • problém je, že se snaží překládat slovíčko - high - 720p je high resolution....
    • Je to jen pro PS3 a 720p je v podstatě maximum, takže je vysoká :-D. Třeba takový GOW v 720p vypadá úplně úžasně i na velkých úhlopříčkách, protože byl dobře navržen.
      • Nesmysl - respektive nedokážu pochopit, jak může být 720p pro ps3 maximum, když ve vyšším rozlišení běží hry jako GT5 a Wipeout, které jsou bezpochyby mnohem náročnější, než tyhle "předělávky se stejnou grafikou" z minulé generace konzolí...
        • Tak zrovna pro vošklivýho prince to asi maximum nebude, ale ono moc výš stejně nejde jít. GT5 běží v 1280x1080 a Wipeout to stejný, jen při volném výkonu se přepíná na FHD. GT5 jsou jen auta a Wipeout jen vznášedla. Například GTA 4 má super grafiku a je to 640p, takže 720p je ještě docela luxus.
          • Nemyslel jsem to nijak urážlivě, o tom že u Wipeoutu se rozlišení přepíná podle toho jak je engine vytížený vím, a že GT5 je 1080p taky. Nároky GTA 4 nemůžeš porovnávat s princem a obzvlášť ne se splinterem, který je z většiny ve tmě - při tak nepatrném zlepšení grafiky bych prostě vyšší rozlišení čekal.
            • Her s vyšším rozlišením, než 720p je je na PS3 opravdu minimum a snad jediná hra, která drží konstantně regulerních 1080p je tuším Ridge racer 7. S GT5 jsem to blbě napsal, myslel jsem že vím, že to ve full hd nejede. Plynulost je rozhodně lepší, než cpát to křečovitě do 1080p, ale můj názor je že zrovna u zmíněných her, by vyšší rozlišení šlo i bez bez kompromisů v rychlosti framů. Pokud by měl být splinter z pc verze na max, rozlišení bych se nedivil, ale tuším že to vezmou z xboxové.
            • Já to také nemyslím nijak zle, prostě hry v 1080p na PS3 nejsou a nebudou. GT5 právě 1080p není a i přesto se to při více autech seká. Pár her bylo, ale třeba zase nebyl AA. Přece jen je lepší, když ten princ pojede alespoň 60 fps konstantně s AA a vsync. Splinter je docela náročný, jestli bude vše zaplé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit