Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peněženka nachystaná na sběratelku :-P
  • Nikdy jsem žádnou Halo hru nehrál, takže se vůbec neorientuji ve všech těch dílech a remasterech a tak, takže poprosím o radu moudřejší: můžu si zahrát na PC celou sérii, nebo jsou na kompa jen některé díly? Respektive, bude v budoucnu nějaká kolekce všech dílů na PC, nebo tak?
    • Jako nic proti Tobě, ale nechápu, proč jsi se ptal tady, když sis to všechno, co Wizzard napsal, mohl najít sám.

      Jinak psal jsem to tady už jednou, ale zopakuju to. V Halo na PC nevěřím ani za mák, protože je pro MS lepší hru nechat na jejich systému, ze kterýho maj víc prachů, než na PC, kde přinejlepším ze hráčů dostanou prachy za Windowsy a hru.
      • Kedaro
        V tom to je, Windows ma problémy, nakopávájí mu zadek chromebooky, tohle může být slušný pokus o hraní na WS.
    • wizaard
      Na PC jsou pouze původní, první dva díly: Halo: Combat Evolved (2001) a Halo 2 (2004). Další díly (Halo 3, ODST, Reach, 4, remastery jedničky a následující dvojky) pouze pro Xbox a Microsoft to tak zatím chtěl nechat. Možná se ale něco změní teď, kdy je tlak vydávat víc her na PC, ale jisté to samozřejmě ani zdaleka není.

      Nejlepší způsob, jak si zahrát Halo, je tahle Master Chief Collection na Xbox One v listopadu.
      • Ono to stejně na PC byl spíše podprůměr, na konzolích pak trhák, to taky něco dokazuje. *1*
      • Moc děkuju za odpověď. Je to škoda... Nebudu hrát jen první dva díly, abych pak nevěděl, jak to bude pokračovat. Snad v budoucnu. Budeš muset vydržet, Cortano, chci to hrát hlavně kvůli Tobě. :))
      • kdy je tlak vydávat víc her na PC

        http://www.youtube.com/watch?v=HS7cMrIxghg
  • No, jen aby tam taky nenechali ten "úžasný" konec z originálu. To byl jeden z největších WTF momentů co jsem kdy ve hrách zažil. Ideální by samozřejmě bylo Halo 2 + 3 dohromady aby to příběhově dávalo smysl.
    Jinak mě osobně Halo série přijde designově v singlu dost slabá a prázdná.Prostě koridory střídané s místnostmi/prostranstvími, leč bez jakéhokoliv nábytku, inventáře, nebo bordelu na zemi. Chudé.
    Ovšem čtyřku jsem ještě nehrál, tak nevím.
  • Tak jestli takhle bude ta hra opravdu vypadat tak to bude fakt pecka
    • wizaard
      Takhle budou vypadat CG animace, hra samozřejmě ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit