Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aha, a já se těšil třeba na grafické vylepšení se zanechaným příběhem apod. - jako třeba u Monkey Island. Takhle je to jen v HD - tj. přidali v nabídce nastavení vyšší rozlišení :D Větší změnu opravdu nevidím. Hru přímo zbožňuji, ale toto bych remasterem opravdu nenazval - je to akorát ždímačka peněz, aby mohli znovu vydělat na staré hře.
  • Tuhle hru si pamatuji, hlavně jak se mi vždycky chtělo zvracet z těch jejich stupidních QTE.
  • Možná už si moc nepamatuju, jak vypadal originál, ale nebýt to tam napsané, tak bych opravdu nevěřil, že tohle je nějaká vylepšená verze. No, ale až se to objeví ve větší slevě, tak si to asi koupím.
  • Sr_Lobo
    Tak tohle vydavat jako remaster... Klobouk dolu, to chce jak by rekl Duke Nukem "Balls of steel".
  • Nějak v tom tu vylepšenou grafiku nevidím ... a to mě grafika už her zajímá jako poslední. *2*
  • BoB.2
    Už se těším na první video z te remasterované verze.
    • misho8723
      https://www.youtube.com/watch?v=u7o3jqgGdcg
      • BoB.2
        Díky ale to bylo myšleno ironicky.
  • He7he
    Vypadá to, že se v tomhle případě bude rímásterovat spíš pěněženka, páč vizuálních změň opravdu viditelně naděláno. Každopádně i po těch letech to pořád vypadá hodně dobře, tak co.
  • MARTASLJ19
    Vyzerá to ako hra z roku 2001 *1*
    • He7he
      Však právě pro vás, co baštili v té době cecky pro mlíko a tahali kačery, je to dělaný. Aby jste poznali trochu těch videoherních dějin.
      • MARTASLJ19
        Tu je skôr smiešne, že to nazývajú remasterom a vylepšenie 0 bodov *1*
  • Fahrenheit, HOMAM 3, AOE II, Resident Evil a desítky dalších - remasteruje se v současnosti hodně, protože holt dřív hry prostě za něco stály, dnes se většinou jedná jen o 3D blitky.
  • Jack1947
    Na tabletu se to může jakžtakž hrát no. Na IPhonu už horší ono i bez gamepadu jsou ty hry celkem na pytel a gamepad výjde u nás za 1,5k. Což taky není nejlevnější.

    No... třeba to nakonec dohraju, když to bude to HD a tehdy jsem to nestihl/zvládl.
    • Osobně považuji kombinaci gamepad s telefonem za naprostou perverzitu.
      • Jack1947
        Já naopak za světlejší zítřky ale každý má hodnoty nastavené nějak jinak.
        • Hodnoty bych neřekl, spíš preference...
          • Jack1947
            To je fuk, když je někdo zvyklý na gamepad tak si ho rád připojí i k tabletu/telefonu. Přeci jenom šmátrání je dobré ale pak se obrazovka snadno zasviní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit