Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • plescher
    ¨Další díl by se mohl odehrávat třeba v ČR. Děsuplné Šumavské hvozdy a místo "zatracených by tam mohly dát naše politiky. S nimi by to bylo ještě děsivější :D
  • plescher
    Dobrá práce hoši s Alanem Wakem. Jen tak dál. Jsme na vás hrdí.
  • Chtelo by to czsk CM.
  • XorxoxTalarius
    Pozice jsou vice nezli zajimave ...
    No tak holt dnes vecer aktualizovat zivotopis a hura na to :)
  • Ty lidi tam vypadaj úplně jinak než vývojáři tady u nás - čiší z nich pohoda a úsměv, tady je to samá arogantní bukvice... Je potřeba umět finsky nebo stačí AJ?
    • Finsky? Vůbec, já jsem rád že umím Kiitos (díky) a Moi Moi (ahoj na rozloučenou). Angličtina je tu pracovní jazyk, máme tu hodně multikulturní prostředí (myslím že něco kolem 15ti národností) a ano, je to tu hodně uvolněné a "v pohodě".
  • Já se hlásím na post nosiče Kafe nebo řidiče limuzíny, beztak bych vydělával víc než tady...
  • Ten fanoušek byl opravdu naštvaný, ale ne na kolegu ale na hráče na ledě! Nejedná se o žádné vysmívání se, je tu tolik národností že by to ani nefungovalo, kdybychom se alespoň někdy trochu neprovokovali.
    V Remedy jsme už dva češi, druhý je na 1:30 a 1:45 v červené mikině, výborný audio programátor Honza (to víš, ještě abych tě taky neprásknul ;) ).
    Takže pokud má někdo zájem, hlaště se, můžeme vřele doporučil! :)
    • Doufám že tam máš aspoň nějaký vliv co se týče vývoje, protože Alan Wake je jedna z nejvíc repetivních neatmosférickejch her co jsem kdy viděl - velký kecy nulovej výsledek, svého času to pro mne bylo zklamání roku. Styl copy-paste možná fungoval u Maxe Payna, ale u takového žánru s ním moc nepochodíte...

      Takže držím palce ať další dílo dopadne lépe.
      • Díky za názor a za podporu, vážím si toho!
        PS: Lidi, nedávejte mu ty mínuska, každý máme právo na názor, ne?
        • Milabr:Já právě hraji první díl(krabice/pc) a má to super příběh a atmošku. :D nevěděl jsem že v Remedy pracujou češi :D. Tak doufám že brzo vyjde regulérní dvojka :D
          PS: Přerýmovavam básně z blogu thishouseofdreams.blogspot.com :D
  • Ten fanoušek v české vlajce je jeden z těch šikovnějších českých vývojářů, který aktuálně pracuje v Remedy - je to mimochodem ten samý kluk, co na 1:33 drží ovladač - tímto tě zdravím Miloši a ať se ti i nadále daří :-)
    • Jo to video jsem si pustil uz jen proto, ze jsem cekal kdy kde tam vykoukne Milos:)
    • Díky moc Leki a doufám že se někdy zastavíte na panáka finlandie ;)
  • montatatana
    Neni na tom hokeji zklamanej fanousek s ceskou vlajkou? :))
    • Ty jsi asi ten text k videu nečetl co? Ano, je :-)
      • montatatana
        ani pismenko!
  • Už aby tu byl novej Alan *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit