Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw

    Boží. Remaky/remastery fakt starých her jsou cesta.

    Kdysi jsem chtěl pokračování mých oblíbených her, ale drtivá většina se nepovede. Už nezachyti ten pocit, který jsem měl před 20lety.

    Takový remaster osvěží grafiku do moderní podoby a zachová hratelnost (třeba Age od Empires). Takže na Maxe se těším.

    Každopádně hra je stala perfektně hratelná i dnes a moc nezestárla a je fakt asi jediná, kterou jsem dohral několikrát .

  • ALHAZRED

    Tak toto ma celkom potešilo, nostalgia, stara klasika sa vracia, vychadzalo malo hier, ale boli skvele. Dnes nahradza kvalitu kvantita, a to ma velmi mrzi, ani sa nepametam, že by som bol za posledne roky z nejakej novej hry taky nadšeny, ako vtedy z Max Payna...škoda.

  • Doufám že Max Payne bude vypadat jako Sam Lake. To je nezapomenutelnej ksicht. Ideálně v obou dílech...

  • untentrauer

    Fantazie!

  • nepise se nijak jestli nejak budou vlastnici povodnich dvou her zvyhodneni... asi nebudou

    • Maxianimal

      Jakože ti, co si to před 21 lety koupili na CD tak by měli mít slevu na remake?

      • nepsal jsem ani sleva, ani zdarma... klidne by potesilo treba nejaky DLC, co ja vim...

      • Slevu?! Já koupil Max 1+2 na Steamu před měsícem asi za 4€, takže mám nárok na remake ZADARMO! 

        • Maxianimal

          Přesně :D

          • Já to mám na telefonu za 67 korun. Požaduju remake zdarma!

            • Maxianimal

              No tak tobě budou ještě doplácet!

  • Inquisitor

    Tak tohle bude nářez:) Hlavně aby zachovali tu správnou noir atmosféru. Ale věřím, že Remedy to nepos...

    • Po tom co T2 predvedlo s GTA Trilogii... Kdyz to financuje Rockstar, nejspis tam T2 bude nejak figurovat.

      Snad budou dost inteligentni na to aby to nejak nepodelali, a prece jen je pravda ze ta GTA Trilogie nebyl remake, ale i tak... Nervozita je jista.

      • Tak GTA Trilogy nebyl remake, ale jen zpackanej remaster. Věřím, že tohle dopadne lépe.

        • To není tak úplně pravda. Nové verze jedou na úplně jiném engine. Takže po technické stránce to byl remake. Ale "líný" (ve smyslu, že tam prostě naimportovali upsaclované textury, aby s tím neměli tolik práce), takže výsledek vypadá jen jako remaster.

      • Inquisitor

        Doufejme, že do toho budou kecat co nejmíň.

        • Tak to spíš naopak ne ? Když jim do toho nekecali tak ta trilogy dopadla jak dopadla , až když se do toho vložil R* tak se alespoň zlepšila a nejen v rámci optimalizace.

          • Inquisitor

            Remedy dělalo na gta? Nebo? Mám v tom nějak hokej.

            • Remedy rozhodne GTA nedelalo. To delali "Grove Street Games"... Pamatuju si ze tady v Diskuzich o tom panoval... hnev.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit