Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bude to pro vsechny 4 hry
  • Stejne jeto na nic, kdyz vita nema vsechna tlacitka co gamepad. A omezovat kvuli tomu konzolovou hru je blbost. Funkce remote play je proste zbytecna a zbytecne se kolem ni dela halo. Zkousel jsem to u her ktere to podporuji, funguje to, emulace L2 a R2 je u akcnich her nepouzitepna, prakticke vyuziti nula.

    Co nebude marny je vyuzit vitu jako doplnkovy ovladac, byt jenom jako klavesnici, by bylo velmi prinosne. Paradni by byla take na chat, snadno by na ni sly prepánat kanaly s kym chcizrovna mluvit a podobne. Nebylí by to povinne, ale velmi uzitecne. Timto smerem by se vyvojari meli zamerit.
    • omezovat konzolovou hru kvuli tomu nikdo nebude, vita ma zadn plosku a dotykovy display takze to spis shcyta "jen" krkolomnejsi ovladani na vite. není proč nadávat, za mě jako bonusová fíčurka dobrý
      • Zkousel jsi to? Ja jo. Je to stejne blby, jako hrat na tabletu s virtualnima stickama. Na akcni hru je to nepouzitelny.
        • Warriosparky
          Já to zkoušel, a jak jsem již psal, tlačítko to nenahradí, ale použitelný to rozhodně je. A virtuální tlačítko (trigger) s virtuálním stickem bych fakt neporovnával.
    • Warriosparky
      Kdo mluví o omezování hry? Emulace L2 a R2 je díky zadní dotykové ploše úplně v pohodě. Samozřejmě, tlačítko to nenahradí, ale použitelný to rozhodně je. A přijde mi to teda přínosnější a užitečnější než ji mít na přepínání nějakejch kanálů na chatu.
  • Robotron3
    Problém takovejhle věcí je, že to neni povinný. A jak to neni povinný, má to jen zlomek zákazníků (PS + Vita), takže se na to vývojáři stejně vyprdnou.
    • Jako spojeni PS3-Vita to je ostuda, skoro nulova podpora a to slibovali ze oproti PS3-PSP to uz budou podporovat, pritom to jde jedine s hackem:/ Ale zase zde ma jit krome Vity co vim pouzit i mobil ci tablet, coz by mohlo dost pomoci.
    • Ja jsem teda pochopil, ze to povinny je, respektive, ze proste konzole sama o sobe to umi a na hre je to vice mene nezavisle a jedine co je na vyvojarich je zajistit aby ta hra byla hratelna bez tech dvou tlacitek nebo s nejakou jejich emulaci. Uplne vsechny hry asi 100% seriozne hratelne nebudou, ale zase tolik her, ktere by se neobesly bez dvou tlacitek neni.
  • nezna nekdo tu holku z reklamy evropa2 je moc hezka *14*
    • Co je? Vam se nelibi? *13*
      • Miserius
        Spis je vsem jasny že čeká na karla z diskuze *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit