Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl bych se zeptat...koupil jsem si Resident Evil 5 gold edition......no a je to zatím uplně stejné jako normalní hra...a ani tam není njake to extras...jak se rika.....Tak se chci zeptat jestli musim neco otevrit..nebo tak neco...?? Děkují *15*
  • Hral som 1,2,3,4,5,6 a najvacsia pecka pre mna bola 5. 4 a 6 ma nebavili ani dohrat do konca. RE5 vymackala z konzoli maximum, neskutocne krasna hra a ten coop bol uzasny. Navnadili ste ma rozohrat to znovu.
  • Taky k tomu přihodím to své RE 4 a 5 byly skutenčně povedené tituly nicméně 5 byla na tom lépe že nabízela COOP. V rámci příběhu však kralovala 4 s Leonem. Za mě osobně to byly nejlepší Resident Evil hry co jsem hrál a ano hrál jsem na PSX RE1,2,3 Nemesis včetně PS2 RE Code Veronika X a Outbreak. Samozřejmě nejhorším dílem pro mě prostě zůstane ta 3D hovadina Dead aim pro PS2!

    Přijde mi často úsměvné jak plno hráčů z rádoby nostalgie tady tvrdí jak první tři díly byly nejlepší. Z mích dob co jsem já měl PSX tak mi věčně tyto tituly leželi na poličce místo RE 1,2,3 jsem dal raději předost titulu například od Squere Enix s názvem Parasite Eve 2 a nebo třeba Silent Hill od Konami.

    Na PS2 tomu nebylo jinak kromě RE4 jsem raději hrál od Capcomu Onimushu (jednička u mě zůstane ta nejlepší z celé série) nebo raději Devil May Cry. Takže nějaký Outbreak nebo Code Veronika X u mě teda díru do světa neudělali. Člověk ty Residenty zahrál jednou a stačilo to! Až čtvrtý díl přišel s myšlenkou zajímavějšího a přímočařejšího příběhu včetně postupu hrou který mě natchl natolik že jsem si dokonce koupil i ten zprzněný port (v JRC) na PC (který byl pomalu nehratelný).

    Čili mi přijde naprosto úsměvné když tu někdo hatuje RE 4-5 a říká jak ty staré RE byly super a COOL (tak to jsme asi hráli každý jine hry). Šestku raději ani neřeším tam mi vadí jasný problém v rozkouskování hry na 4 minipříběhy (který id*ot tohle v capcomu vymyslel). V tomhle ohledu mi už silně vadila dvojka ale tam se to aspoň drželo jednoho scénáře a jedné mapy!
  • 5 sa na 4 nechytá, ani náhodou.
  • No, snad to od není od Capcomu náznak, kterým směrem se chtějí ubírat. Pro pomalu umírající sérii by to mohlo končit pohřbem a pokud už chtějí sérii pohřbít, mohli by to alespoň udělat důstojněji, protože udělat ze survival hororu akční hru není příliš vhodné. Přitom nepopírám, že by se sérii měla vyvíjet, nicméně vývoj by neměl zapříčinit opuštění původního žánru.
  • MidnighT91
    Pětka byla skvělá, 2x jsem jí dohrál sám a 3x v coop...
  • pro me to byla hrozna sr@cka oproti 1 a 2 na psx... skoda tech 7€ na steamu. :/
    • Ty si hovadina......
  • Petka byla jediny RE, co jsem na PC hral a opravdu mne bavila. Navic to byl skvely priklad, jak delat konzolove porty.
  • 5 byla co se týče příběhu, hratelnosti i grafiky velmi úspěšným titulem. A kooperace to jen podtrhovala. Bohužel s dalším dílem se jim nepodařilo navázat na úspěch, což je pochopitelné pokud nasadili s předchozím laťku příliš vysoko.
  • Malleth
    Prodala hodně hlavně kvůli tomu že RE4 je geniální a dalo značce druhej dech.
    • presne tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit