Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Furt mě mrzí, že jěště neudělali lepší díl jak RESI 1,2,3.

    Tohle s RESI nemá nic společnýho. Na 1,2 a 3 jsem vyrůstal a co dělaj dneska, to je ostuda týhle herní série :)
  • hustíííí *1* *2* * *8*
  • nahodou ja dostal presne co cekal hra me bavi hodne nostalgie zabira , podle vasich nazoru tady JSTE TEDA HODNE SPATNI FANOUSCI
  • Akimoto42
    Tak tomuhle se říká návrat , ke klasice čtyřka je výborná , ale přece jenom tomu něco cybělo . A pětka , tak tam tvůrci šlápli vedle , ale tohle má perfektní akci , skvělý záporáky (hrdinové hry) , grafika je velice slušná a výběr zbraní a lokací je také na jedničku . *14* *14*
  • 1,2,3 díl. Tomu se říká RESI. 4, možná 5 díl se dá snést (už jen kvůli zaběhnutým postavám, včetně Weskera ;) ). Operaci RC jsem hrál asi hodinu a snažil se jako věrný fanoušek RESI tomu stále dát šanci. Dobře-aspoň hrajeme za opačnou stranu. Dobře-místy doplňuje a vysvětluje historii. Bohužel, když na mě vyběhlo asi 50 lickerů (pro první 3 díly nemyslitelné), tak jsem tuto hru navždy pohřbil. Zamrzí to, jelikož nevlastním žádnou konzoli a jsem tedy PCčkář. A ruku na srdce, z asi 20 her této hororové série je na počítač pouhých příběhových 5 (alespoň tak) a tato (OpRC). Z hloubi duše doufám, že příběhový 6. díl se vrátí ke svým kořenům, tzn. převážně SURVIVAL HORORU!!! *11*
  • mít to v názvu call of duty, tak hodnocení začíná na 8/10 ať je to sebevětší chujovina...
    • Tak to je zvláštní, že poslední Call of Duty tu na tu osmičku nedosáhlo...
  • Tak doufám, že až vyjde víc recenzí a ukážou se prodeje, tak pochopí, kam je ten CoD styl, po kterém údajně všichni tak hrozně toužíme, zavede. (Idioti) *10*
  • vcera jsem to hral a prijde mi to dobre... singl jsem sice nehral, ale pry ma 3 hodk , cóz mi zrovna u tohohle typu hry prijde akorat... navic ta hra byla jasne na MP prezentovana... zkousel jsem teda multak a ten mi prisel zajimavy, zabavny, dobre se hral... no mohli dat trochu lepsi grafiku atd, ale co se da delat... hra neni spatna, je dobra, ale jen pro lidi co maji radi MP...
    • tahle hraje urcena pro multy a ne singl s IA a nehcapu jak nekdo muze psat ze hru za 3-5 hodin dohral by me zajimalo jestli to hral na nejtezsi obtiznost kde je zapnute friendly fire ja to s kamarady ve 4 lidech hral pres 10 hodin
      • Tak si k tomu příště vezmi šikovnější kamarády *3*
  • Doufám, že úspěch hry RE OpRC dá japonskému vedení zpětnou vazbu, kterým že směrem se to mají vlastně ubírat. Dle mne se po současných informacích, kterých jsem nabyl z recenzí a videí, hra chová jako stroj, která má vydělávat peníze na základě značky. Trochu mě udivuje, jak byla hra po oznámení rychle zhotovena ale ono vzhledem k nintendovým hrám RE Umb. Chronicles a Darkside Chronicles bylo patrně z čeho rychle čerpat.

    Doufám, že RE6 bude vytvořen zkušeným studiem v Japonsku a to s originálním příběhem, hororovou atmosférou a výbornou hratelností.

    RE OpRC mě před svým vydáním upoutalo prostředím a tématem, herní systém jsem neřešil, ale jak je ve finále vidět, tak zde máme další komerční odpad, který těží z úspěšného slavného jména často jako hra podle úspěšného filmu, přičemž nyní jako film poslouží Resident Evil 2 a 3.
  • Bohužel se mé obavy vyplnily

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit