Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pb_historic
    vypadá to fajn, fajnově to i zní, ale připojuji se k výtce videí, kteréžto jejich přehrávání jsou věcí mimořádně otravnou. No což, třeba si na to zvykneme.
  • pridavam se k uzivateli - ten prehravac je fakt silenej. spousty videi jsem nevidel, protoze proste nemam cas cekat 10 minut, nez se mi tam nacte 2 minutovy video. Navrhuju youtube, co? *13*
  • debilni prehravac ! jak si to muzete dovolit tak dlouho mit tak otresne nefunkcni primitivni prehravac videi! ubohost! *16*
  • No, mě 8-bitové zvuky moc nevadí, ale nemuselo by mi to do učí hučet celou hru :D
    Když půjde vypnout hudba, tak beru! :D
    • Uší.*
  • BelaJBB
    Za 15 dolárov som kúpil Saint Row 3, ktoré na "šialenosti" nie je o nič chudobnejšie.
  • Love IT!
  • Myšlenka zajímavá, ale kdo to v dnešní době bude hrát? :) Než jsem pustil video, tak jsem čekal old school, ale tohle je víc old school než první GTA mi přijde :D
  • Z tý hudby a zvuků se mi málem zatočila hlava. Jestli něčeho z herní prehistorie nelituju, tak je konec 8 bitovýho zvuku. Grafiku vem čert.
  • Sice nedám dopustit na staré klasiky apod. ale nevím jak dlouho bych vydržel tohle hrát ... jako zpráva je to dobrá všechno to funguje jak má ale na mě už to nefunguje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit