Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boha jeho... Gothic! Mohl bych tu křičet jak fanynka Justina Biebra jak ho moc miluji, ale zkrátím to.
    Jedno z nejlepších RPG co jsem za život hrál. Sice dnes už se nemusí zdát tak zajímavé, ale je to klasika. Atmosféra, děj, hudba, hratelnost co víc si přát. *14*
    • Já si pamatuji, jak jsem to zkoušel ještě někdy dávno na kolejích a po pár hodinách frustrace jsem toho nechal... Štvala mě obtížnost, že jsem nemohl prakticky nic zabít a kdejakej vlk mě sundal na jednu ránu. Ve městě mě neměli rádi a tam jsem to také schytával. No a jelikož se mi nějak nedařilo postupovat kupředu, tak jsem to tehdy vzdal...

      Uběhl půl rok, bylo léto, já se zranil na fotbale a byl jsem pár týdnů doma se sádrou. Tak jsem ty CDčka zase vytáhl a dal tomu další šanci. A ten pocit když jsem získal první brnění (farmářskou košily ;-) a porazil jsem prvního vlka a konečně začal světem postupovat se mi už asi nikdy nedostavil...snad jen v Gothicu 2 :-D Pro mě to bylo naprosto fantastické RPG, kde jsi ale musel pochopit ten systém, že nedokážeš vše porazit jako v mnoha jiných hrách, že musíš postupovat obezřetně a postupně se propracovávat. Když jsi na to přistoupil, tak šlo o skvělej zážitek a přehlížel jsi pak i nějaké ty bugy, kostrbaté ovládání, inventář apod.
  • archie777
    Sakra, ajm sóu óld. Nejlepší RPG jaké jsem kdy hrál. Skyrim i Dragon Age jsou umělohmotný produkty oproti tomuhle živoucímu světu. Na ten pocit, kdy jsem se poprvé stal Stínem a běhal po Old Campu jako největší frajer v uniformě nezapomenu... *14*
    • Já mám podobný vzpomínky na první setkání s kostlivcem, kterej mě vzal obouručákem na jednu ránu. Sakra to jsem se tak vyděsil jako v žádné jiné hře. *1* *14*
  • RazorProduction
    *13* ja chci retro i na G2 *14*
    • + datadisk
    • milos.bohonek
      Já taky! Bude bude. *14*
      • RazorProduction
        Aspon ukazete potom L'Hiver-Mod https://www.youtube.com/watch?v=SdqXup3-CQQ 3:35 Mesto konpletne prerobene ala Assassin Creed 1 :-)
  • owny
    Přesně takové hry mi dnes chybí. Toto je srdcovka.
    • mas risen 1 2 3
      • Tahle serie stoji za velkej vyliž *12*
        *12*
        • Jednička byla dobrá.
          • Jednička Risen je super. je to v podstatě remake gothicu do trochu jinýho prostředí a hlavně novější grafiky. A hudba *14* kai rosenkranz je totální borec. Harbor City
            https://www.youtube.com/watch?v=oX9dkvrjPFs !!!

            Risen 2 a 3 nestojí za nic. to je fakt strašný.
  • Všimli jste si něčeho? Tady v těch komentářích pod Gothicem nikdo nikomu nenadává *4*
    • Nejsou tu deti. Gothic nehrali a neni to onebutton koridorovka, takze by to ani hrat nezvladli, tudiz je diskuze nezajima.
  • A to uz je retro_? Prijde mi to jako vcera co jsem to hraval :(
  • Sakra Gothic už je v retru.. hra mýho dětství *9* Připadam si staře *15*
  • jeanczarny
    Mam doma počítač-bramboru na který nerozchodím pořádně žádnou novější hru..ale má to výhodu, že mladšího bráchu dostanu ke starým dobrým hrám, kterými by jinak asi opovrhl. A tak Gothic patří spolu s Oblivionem k jeho nejoblíbenějším hrám..
    • cg, udělal si z něj tlustého neoblíbeného panice
      • jeanczarny
        Tak ne každý může být dokonalý, Špeku...
  • Dolero
    Na žádných jiných hrách nemám odehráno tolik, co na G1/2A...
    Doteď jsou pro mě tyto RPG nepřekonatelné, úplně jiný zážitek, jak DA či Skyrim, na rozdíl od těchto her je to uvěřitelné, člověk si říká, že nebýt magie a pár příšer, tak se přesunul do minulosti :) To mě na Gothicu vždy uchvátilo nejvíce - ta hra se spíše žije :)
    • V Gothicu magie nebyla? Sakra chlape, 2 ze 3 frakci, ke kterym se muzes pridat, maji kouzla. Nepletes si to s jinou hrou?
      • Dolero
        Všiml sem si, to "bez magie a příšer" možná nedávalo moc smysl, tak sem to upravil :)
  • Hra kde šlo sedět, sežrat kde co a vůbec dělat zbytečně věci. *14*

    Krásně věrohodný svět. Oproti TES, kde npc nic nedělali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit