Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednička je jedna z nejlepších her, kterou jsem kdy hrál. Atmosféra té hry byla naprosto pohlcující a hra přinášela neustálá překvapení. Dvojka mě ale hodně zklamala. Byla to škoda.
  • Jen bych chtěl opravit pár nepřesností. Rozdíly v příšerách byly. Tygr nejrychleji sílil, opice se nejrychleji učila a kravička (normální označení je zabanováno) byla nejodolnější a těch bestií bylo mnohem víc než tři. v průběhu hry bylo možné za vedlejší questy dostat jinou bestii. Kupříkladu, ten q s lodí když ste ho splnili, tak v pátém ostrově (technicky šlo o čtvrtý ostrov) se ta loď objevila a nabídla vám ledního medvěda jako příšeru za to, že jste jim pomohli, nebo pokud jste našli 20 ovcí v první mapě, tak vám nabídl ovci jako bestii a bylo jich tam spousta.
  • Jednou remeslnici instalovali plastovy okna, kdyz se mi konecne podarilo naucit opicku aby chodila po ostrove a nosila si kamen, velmi efektivni trenink. Tak jsem se pochlubil a voni rikaj: Kdybys ju tak naucil vydelavat penize ;)

    Taky na teto hre si svaty Petr udelal jmeno, pak to slo nejak z kopce ci co.
  • Velice nadhodnocená hra.
  • Velice nedocenĕná hra.
  • na tu hru nema zadna strategie tohoto originalniho typu proste zvlastnost jedinecnost vse neuveritelne, o fable ani nemluve...

    udělat tak black and white 3 v dx 11 to by bylo
    *1*
  • Úžasná hra..jediná svého druhu.
    Skvělé vzpomínky!
  • Disciple breeder FTW. *4*
  • jack
    Ty mlátíš hovězí !!! :)))))))
  • Srdcovka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit