Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velká škoda pánové recenzenti z gamesPlaye, že jste se na tuto skvělou akční pecku z mých školních let lépe nepřipravili! Nevyužili jste vůbec potenciál samotné hry, uvedu pár příkladů z Vašeho GamesPlaye..ta "nášlapná mina", jak jste jí nazvali, není mina, nýbrž det pack (detonační balíček), který položíte na zem a stiskem klávesy "B" jej aktivujete-odpálíte. Další příklad..ten číselný kód k tomu trezoru jste zadávali u správného trezoru, akorát číselník se Vám neaktivuje, pokud je zaplý alarm!Nejprve jste měli vypnout alarm, poté aktivovat číselník a pak až zadávat kód. Další příklad..ty sudy, o které jste se zasekli a tvrdili, že je to "bug", tak není, sudy musíte nejprve rozstřílet kompletně, až úplně vymizí a pak můžete v pohodě bez zaseknutí projít.Nehledě na to, že hru neumíte vůbec ovládat,takže pro mne jedna z nejhorších GamesPlayů vůbec, škoda takhle prezentovat tak výbornou akční pecku a jednu z nejlepších her té doby vůbec! *10* *8*
  • Škoda, že to tenkrát skončilo jen u jednoho pokračování - No regrets. Ještě si pamatuji, jak jsem snad v 97 četl ve Score o plánovaných hrách včetně Crusader: No Mercy. Ten bohužel nikdy nevznikl :(
  • Zagro
    Uáá Crusader byla moje první originálka a s 4MB ram se to škubalo jak čuně, než se přednačetly jednotlivý fáze animací :) Každopádně se dal v klidu dohrát i na nejtěžší obtížnost. Stačilo k chození používat ALT, tak aby byl člověk vždycky připravenej vystřelit. Případně pokud neměl crusader vytaženou zbraň, tak se mačkala klávesa pro pohyb dozadu a díky tomu, ji vytahoval rychleji ;)
  • Co tak Dungeon Master 1 alebo 2 ako retro-gamesplay?
  • Crusader ve své době vynikal hezkou grafikou ve vysokém rozlišení, ale přestože jsem ho dohrál, nepřipadal mi hratelností zase tak super. Určitě existovalo mnoho lepšich stříleček (i když možná ne na PC).
  • solomon.short
    co v nekterem pristim dile dat Incubation? *14*
  • rami.cz
    Neprodava nekdo stroj casu? Rad bych se zase vratil nachvili zpet :D
    • kup si ps4
      • nebo studuj na některé z českých VŠ *3*
  • vonTossis
    Jednou byste mohli do retro gamesplay zařadit Supaplex. *4*
    • nebo pong
    • Luke
      !!!
  • Obě tyhle hry mám ještě pořád na plackách někde ve skříni. *4* To byly časy... Na svoji dobu fantastická grafika a famózní hudba od lidí ze Straylight Productions, kde působil i Alex Brandon a Michiel van den Bos, autoři hudby pro první Unreal/Unreal Tournament hry a první Deus Ex.
    • del0
      Tak to je docela zajímavá informace, to sem nevěděl. Hudba v Deus Ex je totiž taky luxusní. *1*
  • Tohle byla uzasna hra
    Jinak ovladani bylo bezproblemovy...na klavesnici slo hrat skvele

    Jen...hrat to bez kotoulu do strany a jen tam chodit jak panaca nebyla moc fajn taktika (mozna chtelo drobnou pripravu aspon kvuli ovladani ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit