Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Coffin.Corner
    Doufal jsem že u příležitosti premiéry nového Blade Runnera, dáte jeho herní verzi... :-/
    • Minule o tom Pavel mluvil. Počítá, že se z herního Blade Runnera stane druhé Original War. Právě jsi vykop, a já se přidávám. Teď už stačí jenom dva roky vydržet. *1*
  • Pro mnohé nejlepší hra historie a já musím souhlasit. Ta hra má něco magického v sobě *4*
    • Pro mnohé je nejlepší hrou historie "dosaď si jednu z desítek, možná stovek her za posledních 30 let"...
      • těch her je minimum, já bych dal dohromady tak 20 her, které by se vešly do top her historie.
        • To bys možná dal, subjektivně. Někdo jiný by zas dal dohromady jiných 20 her, takže ne, nevešly.
  • Na Xbox one v originální verzi.. Trvalo mi tak 2 vteřiny než mi přišel render naprosto nepřirozený. Clearly je to emulované, ale tak hoši ví asi o čem mluví :')
  • U SotN mi asi nejvíc vadilo, jak ten zrcadlící zámek/hrad/sídlo působí lacině, vlastně je to úplně postavené na hlavu! Žánr jako takový mám rád, restů je mnoho včetně několika Castlevanií a Metroidů.
    Rád vzpomínám na Circle of the Moon pro GBA.

    ..a jen tak btw mimochodem, Honza si popletl Angry Joea s Angry Video Game Nerdem >>> https://www.youtube.com/watch?v=Hfo6hoN0PUw&list=PLD0298F2817707F5A (stále netuším, jak krátit odkazy :( sorry jako)
    • Khanemis
      Nemyslím, že si je Honza spletl, jen obecně mluvil o svém postoji k lidem s podobnými jmény a přitom mu vytanul na mysl jako první naopak Angry Joe (který je přeci jen známější). Osobně to vidím jinak, ale chápe, co tím chtěl říct.
      A jinak zkrácený odkaz na youtube získáš tak, že pod daným videem klikneš na záložku "Share":)
      • Vystanul na mysl… tvorba obou zmíněných je dosti odlišná, teď je na řadě Honza, aby se "hájil" :)

        ad zkr. odkz. Měl jsem na mysli gamesáckou diskuzi, jak schovat url pod nějaké slovo, které tu bude žlutě/fialově svítit namísto www,blablajetomocdlouhe…com
        • jnsCZ
          Dotaz četl Petr a já měl fakt za to, že jsem slyšel Angry Joe. Takže jsem mluvil o něm - nějakou jeho tvorbu jsem viděl, hlavně když hostoval u Nostalgia Critica. A zkrátka když vidím recenzi na hru, která je nadepsaná jako "Angry Review" a je od týpka, který si říká "Angry Joe", tak na to nemám chuť kliknout z pochopitelných důvodů.
  • Ouuu ohromna nostalgicka slza mi prave ukapla. Kouzelne casy to tenkrat byly, co ja se v tom obrovskem hradu nabloudil! Podle me nejlepsi Castlevania, ktera kdy vysla, promakana ve vsech smerech. Jeji genialni soundtrack posloucham dodnes. Diky za oziveni vzpominek...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit