Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hired Guns, prosím dejte příště Hired Guns :)

    Jinak super, nostalgie až na půdu. Skoro jsem uronil slzu.
  • Tak neasi
  • Bože to je krása :X to napětí z toho přímo cáká, hratelnost taky... grafika je supr (zajímalo by mě jak to vypadá přímo na monitoru tý amigy), zvuky tu moc neslyšim ale vím že byly taky cool. Je to prostě intenzivní zážitek, kerej mi nový hry vubec nedávaj a je fuk esi je parim na low bo ultra a 8xAA 16xAF...

    Hned sem si vzpomněl na GODS, kerý sem taky nikdy nezvlád dokončit...

    Díky za video, je povedený!
    • GODS byly naprosto boží.. Mám dojem, že se (několik let?!!) držely v excaliburu na prvním místě hitparády.
    • To v tobě pracuje nostalgie, která není moc objektivní pro posuzování her.
  • Příště: Die by the sword.... jediná hra, kde se nevylepšují vaše statistiky, musel jste se vylepšovat vy .sám... chtěl bych to vidět, protože sám už nemám dneska koule na to abych se do toho obul...
    • Joo a byl jsem to já kdo to na chatu navrhnul při hraní Descentu *15* ... snad to Pavel zahraje, je to pekelná hra *16*
    • Hra v ktery sem umiral kazdou patou minutu... Kdyz sem byl ve forme :D
  • Když jsme u toho retra. Nevím už jaký to byl rok, ale hrával jsem občas takovou velmi primitivní FPS, kdy jste se pohybovali v random generované mapě s jakýmsi kulometem a stříleli jste jakési malé vznášející se roboty. Prostředí byly jen takové zelené pahorky a občas tam byly jakési jezírka-rybníčky. Jen jste chodili, občas jste narazili na to vznášedlo, a kromě zelené země a vody tam fakt nic nebylo :D ani nějaký konec mapy, žádné předměty myslím ... možná to byla ale jen demoverze, takže je možný, že v plné hře bylo i něco víc. Hrozně rád bych si to zahrál znovu, rok výroby musel být cca 95 - 97. Nemáte někdo páru?
    • Nebyl to Z.A.R. náhodou? http://www.mobygames.com/game/zar
      • Neuvěřitelný, to je ta hra! Díky moc! Týý jo, tak teď se nemůžu dočkat až to někde seženu *1*
  • Proste zlaté herné časy, Amiga bola nadstroj a ešte aj dnes sú tie hry úplne inde ako 95% dnešnej produkcie (myslené v porovnateľných žánroch), neviem teda o žiadnych akčných hrách ktoré by sa vyrovnali napríklad tu hranému Chaos Engine. Inak ak chcete ultimátny masaker zaradte do retra hru Walker. Kludne vám dopracem Amigu aj skopou origo krabicových hier.
    • Zdar, nemáš origošku v krabici toho Walkera?
  • hele přesně ten samý joystick co má frajer nalevo jsme měli doma taky :)
  • na amigu to bylo naky tezsi? ja to dohral na pc tenkrat sam a celkem bez potizi...
    • Dohrál jsem to také kdysi na PC v singlu a opravdu to nebylo zase tak těžké. Ano, nejdřív jsem hrál často od začátku, protože to bylo těžké, ale jak jsem se do toho dostal, tak už se to docela dalo. Opravdu bylo nutné postupovat opatrně, ale zase ty pozdější těžší úrovně jsem pak zvládat docela slušně, i když jsem je tolikrát nehrál.
      Podobné jsem to měl se střílečkou Tubular Worlds, také nic snadného, opakování prvních úrovní a pak najednou obrovské postupy vpřed.
      • ted jsem na prvni pokus jsem byl na konci druhyho levelu druhyho sveta, cekal jsem od sebe vic

        ale urcite je lepsi vylepsovat zbran, nez nakupovat zivoty jak kluci v retroplayi... co me teda prekvapilo, ze cpu skoro neumiralo, koule na noze jsem byl ja *5*
  • Tohle bylo dobrý, ale když už izometrickou střílečku tak jedině serii Alien Breed ... Tower Assault byl nejvíc.
    • jen poupravím. Alien breed nebyla izometrická, alébrž top down hra. Izometrická je 3D bez perspektivy, většinou viděná ze šikma zhora. *3*
      http://cs.wikipedia.org/wiki/Izometrick%C3%A9_zobrazen%C3%AD
    • Alien Breed byl nářez jako prase :) mam ten remake na pc a sice to neni tak dobrý, ale neni to zase ani špatný. Akorát škoda že alieni už vypadaj jinak.
      • tak ten jsem pro zmenu nemoh dohrat ani za zlaty prase... a ze jsem tenkrat moc her nemel a i diky tomu se snazil dohrat vsechno *5*
  • Kdyz uz tam mate tu peknou amigu, co takhle udelat retro s turricanem 2 nebo Z? Supr porad tohle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit