Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pratele budme radi že jsem nežili v dobe kdy se hráli takove vyblitky *1* lol to co je za predpotopni grafiku. to už pillars of eternity vypada lepe
  • az sem si to musel zase zahrat nicmene v te stare grafice me to uz nebavi jedine HR
  • Ten level, který oběhnete o 720 stupňů, se jmenuje Lunatic Fringe a je to druhý tajný level druhé epizody (E2L11). Bohužel přes eDuke32 ten level může glitchovat a z ničeho nic přepnout na tu druhou část levelu. Ve hře je pak ještě jeden podobný level, je to první tajný level třetí epizody s názvem Tier Drops (E3L10). Co se týče těch easter eggů, tak zrovna v druhé epizodě je Luke Skywalker v levelu Lunar Reactor (E2L7) a ve třetí epizodě, na začátku levelu L.A. Rumble (E3L4), se stane zemětřesení a po jeho zkončení Duke řekne "I ain't afraid of no quake" jakožto odkaz na Quaka.
  • vy jste hráli od začátku s nějakým modifikací na myš nebo nevíte proč jsem to hrál vždycky na klávesnici ? :D
    • DN3D podporuje myš nativně a pomocí U se zapínal dokonce free look.
    • Mám dojem, že DN3D podporuje myš natívne, ale tiež som to kedysi hrával na klávesnici :)
  • gut!
    To vrstvení místností mě fascinuje; netušil jsem třeba, že dělili i místnosti pod a nad vodou. Škoda že nezbyl čas na nějakou ukázku z level editoru, jako třeba u gameplaye Tomb Raider 2. Ale i tak jsem se dozvěděl spoustu nových informací, včetně dvou pro mě dosud neznámých secretů prvního levelu. *4*
  • Líbí se mi že používáte stejnou konvencni pro pojmenování savu.
    • jnsCZ
      Zvyk je železná asdfasdf
  • Hele od kolika hodin to streamování běží na živo ?
  • No gameplay nič moc, hráte to ako amatéri, vynechané secrety, bláboly v komentoch - Dukovi zničili MZ-áci auto...wtf? - ako praví retro hráči by ste mali vedieť všetky secrety E1M1 o polnoci keď sa zobudíte a nei tam tápať kde sa otvoril secret z tej kasy...ach jo...
    • Ale no tak, nikdo nemá rád rádoby chytráky.
    • Luke
      Paměť si vzala dovolenou :( Ve skutečnosti mu emzáci sejmuli dopravní prostředek, kterým se vracel na Zemi na dovolenou.
  • všimli ste si že ked bol na WC držal pištolku ale v zrkadle bola brokovnica?..:DD..cca 7:54" *1*
    • To protože ten model Duka existuje jen v jedný podobě s jednou zbraní, čili když se na něj budeš dívat do zrcadla, tak bude držet pořád tu stejnou zbraň ať budeš mít v ruce zrovna cokoliv.
  • Do jakého roku berete hru jako "retro" ?


    Duken je již starší ale dávali jsi i hry kolem 10 let. To snad není retro. Dungeon master a pdoobné jsou retro.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit