Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tehdy jsem četl recenzi ještě v (OPS1 magazínu - ) a byl to nářez už jenom z těch článků

    Nicméně jsem četl hodně i o Vice city a přišel jsem na to že to bude lepší ano tehdy jsem dal přednost Vicecity protože jsem se na to nesmírně těšil z toho co jsem přečetl. No a tohle se už nedostavilo u IV . u V se dostavilo jen nadšení a neskutečná grafika na poměry starších konzolí.

    GTA3 jsem si zahrál pořádně paradoxně až na Androidu kde jsem to i dohrál... jasně na mobilu ale nebylo to tak špatné i grafika byla trochu lepší... jinak to prostě zůstane jako jedna z mála her která udělala tzv milník přerodu 2D do 3D. (četl jsem ještě předtím o tom v nějakém Levelu info jsem ani netušil co za hru to je *15* )
  • jack
    Ahoj, co s stalo s Pavlem Dobrovským? Už nějaký čas ho není vidět...
    • ravux
      Pokus o vtip?
      • jack
        CRYPT from CATACOMBZ
        CRYPT from CATACOMBZ2 weeks ago
        Kdy bude v retru uz Pavel????
        Reply 2
        GamesczTV
        GamesczTV2 weeks ago
        Až se na konci měsíce vrátí z dovolené.
      • jack
        sry, ja nesledoval FC ci predchozi videa, taktze mi to uniklo... Koukal jsem na jeho Twitter, ale tam jsem take nenasel moc duvod...
  • Trojka je jediné GTA, co jsem dohrál kompletně. Díky za připomenutí téhle doby.
    Jinak, když zmiňujete, že příště se vrací Pavel, za sebe bych byl moc rád, kdyby jste se aspoň občas objevili v téhle sestavě. Těch pár dílu s Petrem bylo fajn.
  • Ristoro
    Do dnes mé nejoblíbenější GTA :). Ta atmosféra byla nepopsatelná. Game Radio FM nemělo chybu.
  • Jede Vám to ve win 10? Nemáte problémy, že mizí menu nebo problémy s myší
    • jnsCZ
      http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=25368

      Stáhnout soubor SilentPatchIII 1.1 Build 5

      Funguje to na Steam verzi a všechno pak běhá tak, jak má
    • http://pcgamingwiki.com/wiki/Grand_Theft_Auto_III#Missing_text_in_menus
    • Ano, dělá. Zkusil jsem to před chvílí na Steamu nainstalovat a hned při nastavování grafiky mi zmizelo celé options atd.
  • Ty voe. Ten průvodní článek je vážně hezkej.
  • Farnham_The_Drunk
    Trochu mě děsí, že je to už 15 let, protože si na GTA3 mánii pamatuji, jako by to vyšlo včera. Za dalších 15 let budu skoro 50ti letý dědek a za dalších 15 dost možná pod drnem. Život je krátký :)
    • Taky jsem si ani neuvědomil, že je to už 15 let. Pamatuju si ještě jeden Gamestar, ve kterém byla recenze asi na 10 stránek, tu jsem četl pořád a pořád až jsem si to potom koupil. Měl jsem tak slabej komp, že jsem to mohl hrát jen na kraji města a ještě pohled ze shora :D Když jsem pak měl o něco lepší PC, tak to bylo něco úžasného. Když bylo SA tak si pamatuju fake videa, kde to lidé hráli na Nkových Nokiích :D a dneska je to běžná věc, že si člověk může GTA zahrát na telefonu, aspoň se oživily vzpomínky na ty dobré časy.
    • Průšvih je, že ten čas běži pořád rychlejš a furt se to zhoršuje
      • Zagro
        Obvzláště s dětma :)
  • Jedna z nejlepších her všech dob. San Andreas byl po všech stránkách lepší, ale i tak bylo GTA3 revoluce v herním světě.
  • V te dobe se mi Mafia libila vic. A vysla jen chvili po GTA na kterem me nesmirne stvalo, ze kdyz jsem si cely ten svet, resp. tri ostrovy zpristupnil, bylo to k nicemu protoze z kazdyho rohu na me palil nakej umelej "inteligent". *1*
    • Přesně. Tohle bylo divné.

      Dokonce jsem to musel řešit modifikací brokovnice na 0 damage. Protože jeden gang tohle měl a pak jedu a auto vybouchne. No trefili se do mě 3x brokovnicí a hotovo.....


      GTA 3 jsem bral jako demonstraci gta ve 3D. Jinak to byla hodně hloupá a odfláknutá hra. viz postava bez řečí a další. S dalším dílem se to zlepšovalo. I když respawn z ničeho zůstal několik dílů.
  • nadherne spomienky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit