Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra vypadá zajímavě, ale to ovládání je příšerný....
  • no a k čemu je ta hra když je i po tich letech anglicky ? pak mají hráči hrát adventůry ?
    • SugarCoffeeTeaRumBoom
      Alebo naučiť používať google. Čeština je vonku od roku 2001 *7*
      • To byl asi ten pan Troll či co.
    • SugarCoffeeTeaRumBoom
      Nie, majú sa po tých rokoch naučiť anglicky.
  • hral som len demo, asi z cd levelu v 98-om..vyzeralo to super, len som nevedel anglicky *1*
  • Jack1947
    Jo, zase hra co bych nevím jestli hrál ale vypadala zábavně skvělá práce. Opět. *3*
  • Ke hře jsem se v té době kdysi dávné nedostal, takže jsem se rád podíval a ... a opět supr. Dobře se na to dívá a ještě lépe poslouchá. Díky. A to brouzdání retro Levelem z té doby. Paráda. Ani se mi nechce věřit, že už je to tak dávno...
  • Jedna z nejlepsich her vubec, zaslouzila by hodnoceni 10/10 a to i dnes.. Jeji stari 16 let naprosto uctyhodne, stale vypada naprosto nadherne a i kdyz nehrajete ve 4K, lokace a atmosfera hry ma opravdu osobnost. Pribeh, dialogy (ale i grafika) a neuveritelna "filmovost" ukazuje, proc nebylo nutne se v zanru adventur posunout tolik, jako jini museli. Ono totiz i po tech neuveritelnych 16 letech zabavi lepe nez mnoho dnesnich her. A zkuste si spustit 16 let starou FPS. Az na velmi vzacne vyjimky to bude to nuda s prisernou grafikou.
    • No ja neviem, ale len tak bez hlbsieho rozmyslania som si spomenul na Unreal, Half-Life, Quake 2, Blood 2, SiN, Requiem: Avenging Angel, Kingpin (aj ked posledne dve maju len 15 rokov) a ja by som ziadnu z nich neoznacil za nudu s prisernou grafikou.
  • akorát škoda že hrajou hry zlodějů jako je shafer a to už hráli day of tentacle, ono je holt asi málo her od poctivých vývojářů ?
    • Lta hra za to nemuze a nevim jestli se uz tenkrat choval jako debil, ale byla by skoda si to kvuli jeho dnesnim failum nezahrat, protoze je to opravdu spicka..
  • Preed
    Musim pochvalit minimalne retro lets playe,Pavel a Honza su fajn dvojka,dobre sa doplnaju a rozne ''side info'' o starych hrach je super,keep it up! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit