Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oVer9000
    Chtelo by to Ignition nebo Re-Volt. :)
    • oVer9000
      Popripade Lego Racers (nejlepsi power up zavodni hra v dejinach pc a nejlepsi lego hra vubec) :D
  • Spolecne s touhle hrou jsem jeste hraval BC Racers, ktere byly graficky hezci a plynulejsi.
  • Jack1947
    No jooo to byla pecka *5* Takže bych i celkem věřil tomu HD remaku který jen vylepší grafiku a bude stravitelnější než ty ohebné 2D sprajty tehdy *4*
    • No, je jasné, že od podobné hry nebudu očekávat grafické orgie a že ve více lidech to nejspíš bude zábava. Ani jednoduchá grafika není na škodu, ale to, co ukazuje ten remake, je fakt slabota. V dnešní době závody na placce, bez žádných terénních nerovností, kde je trať ohraničená pruhem na zemi a neviditelnou zdí? No někomu to možná stačí, čekal bych ale nějaká vylepšení.
      • Jack1947
        Tak je to spíš závan z nostalgie než aby sis zahrál nějakou moderní blbovinu.
        • Pro nostalgiky je ta původní verze. Je fakt, že spoustě her by předělání do vyššího rozlišení stačilo se zachováním původního stylu (spousta adventur a 2D akčních her). Ale zrovna u této hry je to podle mě málo. Těží hlavně z multiplayeru, nejlép na jednom počítači, protože to většinou pobaví kdejaká blbost.
          • Jack1947
            Těch her krom Trackmania ve spliscreenu je žalostně málo takže jsem rád za každou která tu funkci má ne?
  • Jak už to bývá, skoro 1:1 kopie z konzolí je na PC kult *15*
    • Je pravda, že tyhle jednoduchý arkádový hry byly vždy doménou konzolí, takže na PC to bylo neokoukané.
      • V té době Nintento ještě ani pořádná konzole nebyla. Nintendo bylo na podobné úrovni, jako ta hra z SSSR, kde vlk chytal do ošatky vejce. Každopádně Wacky bezkonkurenční, v devadesátkách s Prince of Persia, Death Rally, Duel a Doom s Dukem nejlepší hry.
        • sorry jseš úplně mimo, podívej se na záznam jak vypadal super mario kart, který okopírovali, proti tomuhle nextgen a to si nedělám srandu
        • To je blbost. V 90. letech byly 16 bitové SNES a Sega Megadrive se spoustou skvělých her. A už NES a Sega Master System nabízely spousta zábavy.
      • Souhlas. Konzole byly vždy spíš na ty jednodušší arkádový hry, viz třeba Zelda nebo Dark Souls. Proto hraju radši na PC, kde jsou hry trochu komplexnější (RPG, strategie), ale jinak nemám nic proti konzolím.
  • Co na tuhle hru kde se střílí ježci říká Sonic?
  • To uz fakt nieje co hrat? :D
  • To se to opravdu tak cuká, nebo to je dané streamem, případně DOSboxe (jestli to běží pod ním)? Před těmi mnoha lety mi to přišlo krásně plynulé. No a co jsem koukal na videa z toho HD remaku, tak kromě rozlišení to vypadá jako hodně bídná předělávka.
  • Od té doby, co jsme našli shareware na CDčku Duka, už nám nebylo pomoci. Mastili jsme split do zblbnutí, závody, arénu.
  • Vzpomene si někdo na Skunny Kart?
  • Pro zajímavost si pusttě gameplay "inspirace" pro tuhle hru - super mario kart a pak tohle. Taky jsem hrával wacky wheels, ale když se na to dneska zpětně podívám, nepochopím, jak jsem mohl tuhle sekanici hrát, jenom z koukání na gameplay se mi udělalo trochu šoufl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit