Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem se musel smát, když si Honza s Petrem dělali srandu z tehdejší úrovně psaní recenzí a citovali Radka Fridricha, páč jsem si ihned vzpomněl na recky, který smolí ten borec na konzolistovi, tam jsou totiž úplně stejný nic neřikající fráze denním chlebem.
  • Keyz
    Btw co to bylo verzi?
    http://www.gog.com/game/swat_3_tactical_game_of_the_year_edition by měl být OK. Jen steam se*e na to aby to šlo nějak na nových PC...
    • jnsCZ
      Byla to přesně tahle verze plus nějaké ty WineD3D knihovny či jak se to jmenuje, protože na Win8 to nešlo jinak spustit. Zkoušeli jsme i úpravy rozlišení, ale výsledkem byla většinou černá obrazovka.
      • Keyz
        Aha. To pak je jasný...

        Windows 8 :) Porušujete kombo každého druhého Windows. Na 7 by to určitě jelo OK :)
        • jnsCZ
          Mohlo a nemuselo, na GoGu řeší i Win7 - http://www.gog.com/forum/swat_series/swat_3_win_7_maybe_win_8_performance_fix_wined3d_for_windows
          • C-BEAM
            napíšem to sem (sry) ale vyjadrujem drobné znepokojenie nad ideou spojiť gamesplay hier ako Blood, SW, Redneck do jedného segmentu, ten Blood si tú hodinu riadneho gamesplay určite zaslúži.
            • Jack1947
              Jsem pro, 2hodiny retra spojením nějakých těch pecek.
  • Keyz
    Ještě dejte Tom Clancy's Rainbow Six: Rogue Spear a bude to kompletní.

    Je to velice jiná hra. Také skvělá ale sakra obtížná.
    Tam šlo více o přesný plán a méně improvizace během hraní. Zde tomu je naopak.
  • solomon.short
    2D duchovni nastupce Door Kickers ted na steamu ve sleve... jsem zvedav
  • Damarus
    Ten pocit když si nainstalujete Swat 4 a hlásí vám to že nemáte dostatečně silnou grafickou kartu že je potřeba minimálně 32mega paměti :D :D 10 let stará hra a GeForce GTX 970 na ni nestačí :D
    • Kamoš to spustil na kancelárskom PC z IBM s integrovanou kartou a jednojadrovým procesorom.
      • Damarus
        Ono to spustit jde :) ale háže to onu vtipnou hlášku a musíš odkliknout že to pouštíš na vlasdtní riziko :-D
  • Jack1947
    Super retro připomělo mi to Swat4, (Swat3 jsem nehrál no) a postesklo se mi po taktických akcích, jak je množné že to nikoho nwenapadlo s tím jít přes kickstart na trh škoda, snad se do budoucna poětěstí.
    • PreidaQ
      Tak si zahraj Door Kickers, jestli jsi je ještě nezkoušel. Jako náhrada za staré Swat a Rainbow Six parádní.
      • Jack1947
        Ne, no...
    • ale napado, Takedown: red sabre , velke plany, ale skoncilo to ako prepadak, ale urcite sa priklanam aby niekto schopny sa chytil a v Unreal Engine 4 spravil nieco podobne ako swat3 a siel cez kickstarter trebars, ale realne to nacenit, ked zoberies ze stary swat3 robilo 20 ludi za 2 miliony $ tak ten red sabre s 200.000$ asi inak nemohol dopadnut, snad sa dockame, momentalne nic podobne nie je vo vyvoji, pozeral som list vsetkych UE4 vo vyvoji ohlasenych, su tam aj 2 "tactical shooter" ale to su skor vojenske, ... uz len dufat
  • vidno ze nie ste HC SWAT fans, hrali ste to uplne zle, skoda no. Vobec ste nepouzivali rozdelenie teamov, commandy cez PIP view, proper entry, akoze velitel ked vojde prvy... :/ aspon sa chalani netvarte ze tactical shooter, lebo ste to hrali ako COD
    • co čekals od ojelnika
      • Praveze zrovna od Olejnika som cakal ze to bude hrane ako ma byt.. ved ma brutalny prehlad o hrach, kopu info, podrobnosti z vyvoja, vidno ze na tych hrach ma hodiny odohrate.. pri kazdom gamesplayi. Inak kombinacia Olejnik + Polacek je super :) Ked som videl Pavla Dobrovskeho hrat BlackThorne tak som plakal... to bola tiez moja srdcovka..
    • No presne tiez som bol trochu sklamany... ja som to hraval uplne inac... a myslim, ze zle hlasii aj sputanych nepriatelov, najprv davali ze su mrtvi a potom dali ze evakuovat.
  • Krabice Swat 3 mě tehdy stála 1200kč. Nejvíc peněz co jsem kdy za jednu hru dal. Skvělá hra. Zábavný gameplay retro. Pár postřehů: Zbraně se sbírat nemusí s vyjímkou druhé mise. Nemá to tuším vliv ani na skóre. Sténající chlapík, kterého jste nemohli v předposlední misi najít, ležel na zemi mezi chodbou s šatnama a velkou místností s kamerama. Asi 10x jste po něm prošli:). První mise není zabugovaná, ale týpek se sniperkou se občas schová do přístěnku pod schodama za falešnou stěnu, nebo v kuchyni do skříňky/lednice. Hra podporuje i širokoúhlý rozlišení. Stačí přepsat čísla v config souboru ve složce se hrou. Na win7 s Core2 duo mi verze z GOGu běhala naprosto perfektně, bez bugů v 1680x1050, zvuk, obraz, myš...vše bez problémů. PS: viděl jsem, že jste tam měli Score z prosince 99. Nedá se ještě někde sehnat? Alespoň v pdf? Já jsem svoje kdysi vyhodil a mám na ně nostalgický vzpomínky. Hlavně práve kvůli Swat 3.
    • C-BEAM
      je to tak, osobne som nikdy nemal problém s tým, že by som niekoho nenašiel, neviem ani či ten bug skutočne existuje. Treba postupovať systematicky, lepšie komunikovať a pracovat s týmami. Inak to keď som v prvej misii objavil toho "snipera" v malej skrinke v kuchyni tak to bol doslova šok, bolo toto vôbec v Swat4 ? nespomínam si už. Ja som na Swat3 zbožnoval hlavne to ako sa vedia pohybovať parťáci či už pri vstupe do miestnosti alebo iba pri zachádzaní za roh sa pekne nasmerujú a vyklonia a idú takým semi-úkrokom, v Swat4 nabiehajú ako stádo oviec a ešte pritom tak divne skáču. Trojka bola najdospelejšia a pomerne realistická, keď si niekoho trafil neodletel ako kkt v béćkovom filme ale realisticky padol tam kde aj stál a na tele mu aj zostala stopa po gulke, v štvorke to nebolo, tam bol iba idiocký ragdoll kde sa mŕtve telá krútili do bizarných polôh a po schodoch sa zosúvali ako mokré mydlo.
  • Mart9
    Konečně dobře zvolená retro hra. Asi teprve třetí.
  • Docela trapné komentáře, asi na úrovni puberťáku, např. jak si tam dělali srandu z enginu, nebo že ta žena vypadala jako transsexuál a pod. Dál jsem to nekoukal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit