Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kinet1c

    Ked som videl trailer na noveho Robina hooda, tak nevedel som o co ide. Dostal som reklamu, ked isla nejaka moja appka, tzn hra.  A zrazu vidim mesto, a maskovaneho zlodeja, co pripomina Garreta. Ja ze nee, sakra, ze by konecne urobili nieco s toho steampunku, a sveta a zlodej a nejaky paradny snad pribeh. Prideme na koniec trailera a Robin Hood, a ja ze WTF, toto nie je Thief. Vsetko vyzeralo ako by to vypadlo z toho sveta mesto ludia, este aj straze ci vojaci, a hlavne hlavny hrdina. Cely cas som si hovoril, toto je Thief. V urcitom slova zmysle bol, len nie ten koho som cakal. Suchoty v hollywoode. Namiesto aby sfilmovali, nejak dobre Thiefa, spravia znova RH. Fck me. Milujem Thief seriu a to vsetky. Aj 4ku hovorte si co chcete podla mna je to dobra hra a dobry thief. Tak isto aj 3ka a ta uroven stym syrotcincom doteraz si velmi spomina na tie pocity a to som nehral ani na max detaily, nemal som na to PC. Ale tie zvuky ta atmosfera prostredie a vsetko ostatne skratka nadhera. Ten dotycny co vaha s Dishonored, nevahaj. Podla mna obe Dishonoredy su fakt skvele, az na to ze to nie je celkom Thief. Ale tiez som miloval plizenie a robit rozne finty aby som prekazku zdolal. Dobre hry, nebudes lutovat. neveim kto to pisal, nevadi.

    Anyway po videni tohto mam chut zahrat vsetkych Thiefov znova :).

  • species

    I kdyz stealthovky nejsou muj salek caje a thiefa jsem hral opravdu jen chvili, toto byla radost koukat.



    • Já teda po letech zdatně pařim - díky Retru od kluků z redakce :-D teď jsem si dal po 6 hodinách pauzu a jsem ve 4. misi. Soudobé hry jsou často až moc pitomé a primitivní (ano ve stealth postupu i ty Deus Exe Human Revolutione na nejvyšší obtížnost) pochybuju, že to dohraju, ale na pár večerů mě to ještě určitě zabaví. Škoda, že už nejsem ve věku, kdy mi morál dovolí sedět u PC every day :(


      • Jack1947

        S tím souhlas trestuhodně málo Stealth her, všechno se dělá tak aby to dohrál každý tak se mi to  nelíbí.

  • Tak to nějak nepremává :(


    Stáhl jsem z GOG Thief II: Metal Age, nainstaloval patch 1.23 a Tafferpatcher. Hra normálně funguje, vypadá o něco lépe než Vanilla. 

    To mi nestačilo a z moddb.com stáhl Thief 2 HD texture mod z 26.12.2018, po kompletním

    rozbalení to má 7GB, ale ty odlesky vody, nová vegetace, bloom, x krát lepší nasvícení za to

    stálo. 

    Bohužel se po nainstalování balíčku dostanu do menu, vpravo dole svítí "HD mod", ale po načtení hry to píše, že mám jen 1.23 a potřebuji novější patch, nějak se mi nedaří stáhnout příslušný patch :( smrk, smrk, very sad :((( Poradí někdo?

    • tak je nejspíš tady, zkusim to tam i přes varování namrskat dodatečně, když to nepůjde,

      tak dotřetice čistá instalace, až pak Tafferpatcher (viz. odkaz níže) a pak HD texture mod.

      https://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=131106


      Přeju příjemnou hru 🙂

  • Perfektní Gamesplay, díky kluci!

    THIEF byl skvělej počin a jako malej jsem u toho strávil desítky hodin, rád bych si zahrál stejnou hru v modernějším kabátku (Dishonored fakt ne, stačilo mě pár videorecenzí a vůbec mě to neoslovilo) Na Thiefa si nechci kazit krásné vzpomínky z dětství, protože rozehrávat to po 20 letech, když je člověk za ty roky zmlsanej pokrokem v grafice, zas takovej staromilec nejsem. 

    Ve vzpomínkách stejně Thief dál běhá pod DX12. 


    Jen tak dál pánové, Vám dvěma na Games moc fandim, jste tahouni tohohle serveru.

    • tak beru zpět :-D tak jste mě navnadili, že jsem mazal na moddb.com a zjistil jsem, že je tam spoustu grafických módů. Hmmm......asi se po letech zase stanu na pár nocí pařanem

      • A na GOG je to zdarma - stahuju Metal Age s 2X HD Texture mod 1.2. 

        Hele to už Vám normálně za ten super tip dlužim basu Plzní. 

        K vyzvednutí na Letné, dvojníky poznám, Voleje s Dobroušem poznám!

  • TheRKD

    Nejlepší hra všech dob. Cragscleft, Bonehoard, ááách. 

    Komunita kolem Thiefa stále žije, hlavně na fóru ttlg.com. Dodnes vycházejí fanouškovské mise. Dark mod je taky zajímavý, třeba mise Return to the City od Melana je úžasná. 

    Díky moc za gamesplay, skvělé rešerše. 

  • Jack1947

    Já hrál až Deadly shadows což nebyl tak dobrý díl ale o Thiefovy jsem v Levelu četl tehdy... no a THief 2014 asi nemá smysl vůbec zminovat :D

  • moje první setkání se stealth fps.. ono vážně nešlo naběhnout do místnosti a všechny vykosit... a když mi to došlo, totálně mě tedle žánr pohltil... to čekání, to napjetí, schovávání a někdy i zdrhání

  • Corvus

    Tahle série je moje láska! Zrovna si dávám opáčko Thief: Deadly Shadows. Kdepak Metro! Kdepak Apex! Kdepak Far Cry: New Dawn! Hezky Garrett a šup do ulic Města! <3

  • triptich

    tak v tomto mám utopené stovky hodín a zas mám chuť utopiť ďalšie. skvelá hra, ktorá je právom legendárna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit