Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zminil nekdo, ze kdyz se odstrani soubor arpfix.gzp, tak slecna odlozi vrchni cast odevu?
    • MikeR
      Popravdě i s arpfix.gzp je to řešení, aby se vlk nažral a kozy zůstaly celý. Dneska by neprošlo ani tohle. *1*
      • Původně byla Delphi (vzhledem k "živočišnému druhu" celkem logicky) polonahá, soubor arpfix.gzp byl přidán až jako dodatečná cenzura.
  • Za tenhle GamesPlay velký dík !!!

    Fakt jste mi udělali radost, bohužel jsem nemohl sledovat živě... Fantastická hra, zábavná, docela náročná, skvělej jet pack (!) a mně osobně sedly i ty strategický části, ne každé hře se podařilo takhle dobře skloubit žánry. A graficky na svou dobu bomba (i když všici víme, že o grafiku nende).
    Mimochodem, dělá se na pokračování (www.first-wonder.com, pokud by třeba někdo z fandů nevěděl), ale KS kampaň byla bohužel dost odfláknutá.
  • rozbořim domeček, protože mě prostě sere *1*
  • pecka hra po vsech strankach, dnes se to da docela slušně zmodovat... myslim ze puvodne to byl DX7 ci 8, ted je moznost to upgradnout na DX9 a tim se da prez ovladace karty vynutit antialiasing, klidne i supersampling coz to hezky nakopne. Pak sou nejaky soubory z jiny verze hry, myslim ze z nejake konzole, a ty kdyz date do hry, tak to dost zvýší maximalni dohled pro objekty... dx9 taky myslim jeste trochu vylepsi nasviceni. Celkove se to da vytunit do stavu, kdy grafika je po výtvarný stránce moc hezká i v roce 2015, samo, polygonů je tam min, ale pusobi to fakt hezky jako celek.
  • Připomíná mi to Armed & Dangerous, neni to taky od stejného studia ? *1*
    • ano je, akurat Giants je starsia hra
  • TIMMYYYYYYYYY!!!!!!!!! *1*
  • Tak tohle je srdcovka, mel jsem originálku z Levelu a paril ji moc takovy hry uz se dneska bohužel nedelaj tohle byla celkem dlouha a narocna hra osobne jsem ji nedohral, ale bavil jsem se u ni kralovsky. Někdo tu vzpomina MDK to byla taky paradni parba kde jsou ty casy ??? Ještě něco podobnyho bylo Armed and Dangerous kde byl vrhac zraloku :-)
  • Oi, pub! Top!! *3*
  • Varjag
    Jedna z nejúžasnějších a nejzábavnějších her vůbec, je to tak rok zpátky, co jsem ji asi potřetí dohrál a bavila mě stejně, jako poprvé. Čistá esence hratelnosti a zábavy, od které se člověk nemůže odtrhnout.
  • Super hra. Dost mi v dnesnej dobe chyba nieco podobne s humorom. Strasne fajn by bola nejaka nova akcno trafena hra postavena na humore vychadzajuca prave z Giants,MDK.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit