Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlaté časy kdy ještě upíři nebyli twilight fags
  • Interview s upírem je nejlepsi film o upirech. Jiank super gamesplay miluju tu serii.
  • Jaká škoda, že tohle univerzum nerozvíjí další hry a že jedinou moderní hrou z tohoto světa je přiblblá mlátička v aréně.
    • Jo, ještě děkuju za gamesplay a zajímavé povídání kolem hry. Dost mě to bavilo. Dobrá práce. Akorát tam chvilku haproval zvuk a jednou tam byl zvuk příliš nahlas.
  • Je důležitý hrát Soul Reaver, když mám jenom Soul Reaver 2?
  • kubi-wan
    Celá ta série je něco tak bombovýho (ano, pro mě je boží i Blood Omen 2 i "pos*anej kamerovej systém" Defiance)... že se divim, že na to v dnešní době nikdo nenaváže... příběh je sice víceméně ukončenej, ale vždycky je místo pro paralelní příběhy v tomtéž světě.... viz třeba vloni se objevivší zrušený Dead Sun, který jsem celkem oplakal, protože to mohla bejt super LoK hra... ale ne, oni z toho musej udělat multiplayerovou m*dku Nosgoth, o kterou žádnej fanoušek skutečně nestojí... jenže Crystal Dynamics budou teď další století mastit "tomb raidery" a mám pocit, že dnešní mainstreamový publikum by třeba LoK hru nezkouslo... je to moc originální...
    No prostě... ať jdou všichni do p*dele! *1*
  • Ah jo, ten patek je proste nejhorsi den, zase jsem to nestih, takovy sobotni odpoledne to by byla jina kava.

    Tuhle hru jsem nikdy nemel jako svuj top, spis mi to prislo jako takove poctive becko (ostatne jako cela serie) ale porad mam chut si ji nekdy celou zahrat
    • kvuli tobe by tam meli jit jeste v nedeli vid
  • residentevilfans
    Pamatuju si kdyz jsem hral demo na psx porad dokola. A potom na Vanoce jsem dostal originalku. Po case jsem se dozvedel kolik stala a nezaslouzil jsem si ji. Ale byli to jedny z nejlepsich Vanoci. *1*
  • Hoši, Hexplore je docela dobrej nápad, mě ta hra bavila *1*
    • jnsCZ
      Hexplore je výmysl, žádná taková hra není!
      • Jestli mi už nevynechává paměť, tak se domnívám, že Hexplore byla jako full hra na nějakym lvl cd, Zmíněný lvl měl snad modro- bílý design obálky. Ale říkám je to dávno.
      • Tak co jsem to pak hrál trole ? - https://www.mobygames.com/game/hexplore
        • To byla jen Hanesova narážka na konec tohohle letsplaye... *3*
        • proč mu jako říkáš trole? Nejsi náhodou Zaklínač fan? Ti jsou takhle toxičtí...
          • nightborne
            Prej "trole" na Hanze =D. Jen do něj, zaslouží si to =D!
  • solomon.short
    da se nekde legalne sehnat uplne prvni dil? videny seshora...
    • Na PS Storu za 159,- Kč.

      https://goo.gl/XABQsj
  • gesto
    Dovedete si představit že by tohle vyšlo třeba zítra s grafikou jako Tomb Raider ?
    • právě jsem se poslintal. soul reaver by si podobný reboot zasloužil jak snad žádná jiná hra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit