Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tohle si pamatuji z ABC jo tehdy jsem neměl pc *4*
  • Corvus
    Také jsem doma drtil demo. Na tu trojúhelníkovou grafiku a šílené ovládání se nedá zapomenout :-D
  • Ahoj. Hra vyborna a pravda je aj to, ze doteraz nic podobne nevyslo a to co sa mozno snazilo podobat nesiaha celkovo ani po clenky tomuto kusku. Samotny retrogamesplay slabsi a to z dovodu, ze chlapi asi nie su velki fanusikovia tejto hry, resp. asi museli nutene hrat (zivanie v priamom prenose je jasny znak nudy). Nevycitam to, kedze musia mat siroky zaber a hrat aj to co ich uplne nebavi, ale hodnotim tuto cast ako slabu pre mna tak ako ked sa hral Jagged alliance 2 - tiez velmi netusili co maju pod rukami. *4*
  • za remake tyhle hry bych dal velmi rad svy tezce vydelany eura...
  • Hlavně první díl byla naprostá šílenost a spíš než auta ovládání připomínalo Mechwarriora , což máme na výsost rádi :D . Iluze volného prostoru byla také dokonalá a přiznejme si to ... graficky se tehdy prostě trefila také .
    Dvojka byla už pouhá arkáda , žádná výzva a tak trochu konzolové podání (Twisted Metal hadra) :/... bohužel s pro me o dost horší hratelností ,grafikou a ...vlastně vším co jsme na Interstate 76 milovali .
    Tak trochu osud druhého Quarantine ....dvojka zkazila vše v čerm vynikala jednička.
  • kulhy_parici_spici
    Yes další hra od který mi demo stačilo ke štěstí. :)
    • Já plnou verzi ani nehrál, ale spousty hodin jsem strávil právě u dema a taky jsem byl nejspokojenější *1*
      • Klasicky Šarivary z level a score CD, do toho demicka her jako Jagged Alliance 2 kde jsem si s Gasketem a Ivanem vystacil prakticky v arealu jedne tovarni haly nekolik tydnu a fascinovan strategickymi moznostmi hry a mnozstvim moznosti jak zabit nepratele porad dokola loadoval a loadoval mapu znova at uz jsem uspel, nebo ne *14*
        • S láskou vzpomínám na LEVEL CD č. 30. Neskutečná smršť demíček. Fallout jednička ještě na GURPS, Atlantis, Blood Omen: Legacy of Kain, Curse of Monkey Island, Dark Earth (nehrat.), Little Big Adventure 2, The Need For Speed II, ...
          • Jo, demo Fallouta jsem hrál asi tisíckrát :) To samý SWAT 3, GTA1... Paradoxně někdy mě ty dema bavily víc, než pak plná hra.
            • Je super, jaký historky se ve spojitosti s Falloutem vždycky vyrojí. Pamatuju, že tady jednou někdo napsal – "Pánové, tak u týhle hry jsem přišel o panictví." *4*
          • Atlantis to ovsem jentak nekomu nebezelo, na to jsem musel hodne dlouho cekat nez jsem si to nekde mohl zahrat *4*
          • Woah FO1! Ten jsem u kamarada na pentiu dohral jako polovicni slide show za jednu noc. 36 hodin jsem ty dny nespal. Kamos se probudil a ja furt paril *15*
  • tak na to se kouknu rad :)
  • tohle byla perfektní hra!!!! děkuji, večer kouknu . Druhej díl už nějak nebyl vončo *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit