Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moje úplně první koupená hra na PC. (koupila mi jí mamka tenkrát ve 14ti v JRC na národce za 2.000,-!!!). Naprosto nejlepší a dodnes nepřekonaná! Snad jen Heart of Darkness bylo blízko a Flashback.
  • zas perfektné retro. abe bola, je vynikajúca hra. a záchrana všetkých mudokonov sa počíta medzi moje prvé achievementy vôbec :) a asi aj tie najcennejšie (i keď v tomto prípade len tie pomyselné...)
  • Já tedy nevím, školy nemám,ale když vezmu v potaz fakt, že Abe hře vystupuje jako vypravěč a ostatním může říkat věci jako "Hello" "Follow me" tak mi potom tvrzení, že Abe nemůže mluvit připadá přinejmenším rozporuplná
    • symbolika. aj otroci mohli/môžu hovoriť, ale len ke´d ich k tomu majiteľ vyzve, alebo je im to dovolené. zašité ústa by som teda chápakl ako symboliku toho, že nemajú svoj hlas, nemajú možnosť ozvať sa na svoju obranu, nikto ich nepočúva a nevenuje pozornosť. sú proste bezcenné kusy masa určené len na prácu.
  • Děkuju za fajn strávenou hodinku =). Musím říct pánové, že to máte připravené fakt na úrovni, smekám. Je too super hra, má svoje místo na steamu v knihovně, někde se mi ještě válí v krabici na cd od ps =))
  • Fantastická hra. Krásné vzpomínky.
  • Škoda teho antiGamesPlaye FFXV!
    • DwaR
      ako sa to vezme. mne sa antigameplay páčil :) pobavil. občas sa proste zadarí a veci nie a nie fungovať. tak si hold počkáme o pár dní dlhšie.
  • kubi-wan
    Exoddus byla hra, která mě přesvědčila koupit si můj první LEVEL!
  • DwaR
    svojej doby moja klávesnica túto hru nenávidela ako čert svätenú vodu :D ale hra je to skvelá. paradoxne jedna z mála, čo som nikdy nedohral aj napriek jej kvalitám. vtedy bola príliš "ťažká" a teraz by som sa už nedostal ani cez prvú lokáciu (Xenonauts mi ukázali, aký tuctový hráč sa zo mňa stal)
    sakra hoši, zas ste nafúkli môj vianočný zoznam "musím si opäť zahrať"
  • velmi pekná hra to bola.:)
  • Hello

    Hello

    Follow me

    Okay
    • Oops

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit