Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážne ve vlastním traileru napsali špatně rok? :D Na konci maji summer 2017 :D
    • beta ti neco rika?

      to asi nebude finalni verze?

      vazne jsi udelal chybu pri pokusu vytknout nekomu jinymu chybu?
    • Je to prostě extrémní retro.
  • Tohle vyjít v devadesátkách, tak je to pecka. Ale i dneska si to možná někdo, komu už jsou různé Hereticy a Hexeny ohrané, rád zahraje :)
  • jestli to bude stejná p*del jako brutal doom tak beru
  • U tohoto stylu grafiky je důležité dobře vystihnout estetiku. Třeba první Hexen měl převážně ručně kreslené sprajty / textury a díky tomu vypadal (a stále vypadá) opravdu nádherně (jako pohybující se malba), ale třeba takový Witchaven (nebo částečně i Duke 3D) byl zas pěkný kýč. Tohle se IMHO spíš blíží pojetí Witchavena, ale i tak se na to těším.
  • Výborně :). Dám si říct.
  • to nemusim cekat do leta a muzu si zahrat TES Arenu
    • Kdyby takto vypadala první Arena, dohrál bych ji.
  • kubi-wan
    Ty jo, to vypadá po Dusku a Amid Evil na další super retro 1st person záležitost!
  • ucho
    konečně hra, kde je souboj se středověkými zbraněmi vcelku reálný. tady se mohli v kingdom come inspirovat.
    • Ono praštit někoho pěstí, nebo po něm hodit sekerku, aby se rozletěl na stovky kousků je opravdu reálné .)
      • Hlavně je to sexy :)
    • KIngdom jsem jeste nehral, v cem je jejich souboj nerealny?
      • ucho
        máš trochu problémy s výrokovou logikou. z mé věty nutně neplyne, že souboj v kingdom come považuji za nereálný. mluvím o tom, že se zde mohli inspirovat. uvědomuješ si ten rozdíl?
        • V každé hře není potřeba sekat hlavy, ruce, úplně rozsekat nepřítele a nebo vytrhávat vnitřnosti. Kingdom come je prostě jiný a mě se tak libí. Mohli ale neinspirovali a řekl bych že se to více lidem líbí tak jak to je.
          • ucho
            tak říkat si můžeš, co chceš, ale co se ti teda nelíbí na této hře? chtěl bys v ní mít stejný soubojový systém jako v kingdom come? proč prosím?
            • Jenže já nevidím jedinou věc kde by se mohli inspirovat *1* Ať už je to cokoliv. Pouze jsem tipoval.

              Možná došlo k nedorozumění, protože z tvého prvního to zní jakože se mělo Kingdom come inspirovat od Arthurian Legends. Ale asi si to myslel naopak že?
            • ucho
              mluvím o hezkém soubojovém systému u této hry a o tom, že se mohli v Kingdom Come inspirovat. o hře Kingdom Come jako takové tady nemluvím, to ty. ani jsem nespecifikoval, v čem konkrétně se měli inspirovat. dost věcí sis domyslel podle svého.
            • Ty tu mluvíš o Kingdom Come a na to reaguji. Na této hře co se mi nelíbí? Přijde mi v pohodě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit