Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    To mi příjde nevím zbytečné ? Vždyt ta hra byla jen taková hříčka.

    • zdeeneek

      Tvoje komentáře mi přijdou, nevím, zbytečné? Považuji tě za nepovedenou hříčku přírody.

      • Jack1947

        Nezajímají tě, nicméně máš potřeba vždy reagovat 😬

  • XorxoxTalarius

    No jestli to bude stejna kvalitka jako Warcraft, tak to si ho muye strcit za klobouk

    • Jack1947

      Což mě osobně vůbec nevadí.

    • No... je fakt, že jeho filmy mají klesající kvalitu a poslední kousek Mute je kolosální přešlap jak pro něj, tak pro Netflix, ale třeba zrovna ten Warcraft se ještě celkem dal. Moon byl každopádně skvělý.

      • Jack1947

        Byl oproti dnešnímu "scifi" odpadu i řekl bych výborný.

    • tak tam byl problém s mizernou předlohou.... ani mistr by z govna klenot neudělal... tady je slušný potenciál

      • XorxoxTalarius

        Ale prdlajz, mohl z toho byt nadherny valecny film, stacilo prevest kampan z Warcraftu dvojky za lidi na platna kin a mas pribeh

        • SalemCZ

          jenže oni chtěli aby to bylo neutrální pro obě strany

          • XorxoxTalarius

            Coz se jim povedlo, vznikl z toho tak neutralni film ktery neutralne nikoho nezaujal

            • Jack1947

              Tak určitě ale já proti tomu nic nemám, nejásám ani nic takového ale bude to i tím že jsem Warcraft neznal nehrál minulo mě to netrpím nostalgií a možná je to tak lwepší ? mohu si jisté věci užít, nečtu atp... takže potom něco zfilmují A mě to nevadí beru to jako neškodnou zábavu bez znalosti předlohy - ano bývalk bych byl cílová skupina ale to bych musel navštívit kino a to já u těhle typů filmů nedělám už zpravidla 🙂

        • warcraft jako takový je odpad, to jako válečnou fantasy nikdo nemůže brát... jako pohádka pro otylé amíky bez vkusu možná dobré, ale znalec fantasy se jen ušklíbne

      • SalemCZ

        zapovedený troling 1+

        • pravda ne trolling... chápu že blisheeps to nerady slyší....

  • military scifi film tady zatraceně chybí, takže toto by mohlo být dobré, pokud se budou ubírat směrem k dospělejšímu rated M, zpracování...

    • U filmů žádný M rating neexistuje. Asi máš na mysli rating R (jako Deadpool, nebo nový Hellboy). Just sayin'

      • jo to je jedno.... hlavně když to bude 15+

        • Osobně si myslím, že je to celkem jedno. Když je u toho schopná parta lidí, dá se začarovat  a udělat slušné divadlo i s ratingem PG-13. 

          • comics rogue trooper byl ovšem docela krvaví, né žádný extra gore, ale tak je to military scifi, takže se tam dost kosí a krev je vidět... nic proti pg-13, ale tady by vyšší rating prospěl

            • Jack1947

              Aha to jsem neveděl a ( už vůbec ne že byl nějaký komiks) možná si ho seženu a přečtu díky za typ já krvavé a brutální věci rád 🙂PG-+13 je jasné že chtějí komedii ala Jurský park pro celou rodinku 😉

              • Reakce na příspěvek:

                abych to upřesnil, te krve tam moc není, hlavně v tom starém původním komikse, ale má to takovou tu grim dark válečnou temnou atmošku mixnutou typickým military scifi patosem a vojáctvím jako většina military scifi story... ale já ten žánr miluju a komiks byl ok...

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  To je protiklad té hry... ta je spíše komiksově legrační.

                  • Reakce na příspěvek:

                    komiks byl taky částečně taková nadsázka... drsné bitky, drsní padouši, drsný design válečných strojů a zpustošilá planeta a hodně zabíjení na jedné straně x military patos, stupidní nepřátelé, drsné rambo hlášky, padouští padouši či klaďaští klaďasi  a kámoši jejichž vědomí je zabudováno do zbroje na straně druhé.

                    Je to takový bizardní mix

                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      Bezesporu už jenom ti modří vojáci ( i když chápu že jsou z nějaké jiné planety)

                      • Reakce na příspěvek:

                        ti modří vojáci nejsou mimozemšťani ale genetičti vyšlechtění supervojáci, kteří bojují za jednu ze dvou lidských frakcí co se melou o toxickou planetu nu-earth....

                        stylem zřejmě mají připomínat scifi verzi US vojáku z vietnamu...

                        a že nepřátelé jsou scifi komunisto-fašistický mix zlých germáno slovanů (tak to tam sice není řečeno, ale je to dost obvious), to je jen třešnička na dortu..

                        • Jack1947

                          Reakce na příspěvek:

                          Tak je hezké že tentokrát lidi jsou zaporáci a ne jen emzáci...

  • MickeyMutant

    "Duncan Jones... oznámili záměr zfilmovat Rogue Trooper včera."

    Duncan Jones to oznámil už v neděli ráno na Twitteru.

    • Derp_1337

      OMG! NO WAY! Vy říkáte, že česká média vydávají všechny zprávy ze světa se spožděním?!! Občas i se spožděním až několik dnů???!!!!!!!


      Thank you, Captain Obvious! Informační hodnota tvého příspěvku byla někde mezi "nebe je modré" a "Pozor! Když prší tak na cestě může být voda."


      • MickeyMutant

        Ať to přebíraj třeba po roce, už jsem si celkem zvykl. Ještě jsem si ale nezvykl, aby to vydávali za čerstvé novinky.

        Jinak dík za odkazy, tučné upozornění, všechny otazníky, vykřičníky i CAPS LOCK.

      • Jack1947

        Na jednu stranu je Mickey věčný rýpal ale tady celkem souhlas, to je potom trochu ftipné něco takového napsat ;)

        • Derp_1337

          V našich médiích je snaha vydávat starší zprávy za aktuální celkem běžná.

          Za problém bych spíš označil pravidelně špatný překlad. Obzvlášť v rádiích dokážou občas totálně překroutit zprávu a prohlásit informaci jiného a nebo dokonce opačného charakteru.

          • Jack1947

            Svým vlastním způsobem pravdu díte oba dva 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit