Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    Nikdy by me nenapadlo ze se nekdy ve hre jako Tomb Raider bude resit pribeh..
  • jamar28
    Tomb Raider byl dobře napsaný. Škoda, že v dalším dílu znatelně recyklovala a nepřinesla snad nic nového.
  • Oproti Mirror's Edge (který scénář v podstatě neměl) mi docela dost zkazila Laru jako postavu. Ze silné chilled out hrdinky ukňouraná šestnácka, která se ovšem v průběhu 15 minut změní v mašinu na zabíjení. Prostě Rhianna se snaží, ale holt se holka nepotatila.
    • To je asi dle gusta, mě se třeba líbily víc než předchozí lary :) Byla víc přirozená dle mého. Hlavně příběh nebyl tak křečovitý, je to prostě o gustu jak vnímáš různé postavy charakterově, co se líbí jinému nelíbí se druhému. Nikdy se nejde zavděčit všem, kor v zábavním průmyslu.
      • Takhle, mně se nový Tomb Raidery líbily, Lara i ostatní postavy byly napsaný dobře. Ale lolajz má pravdu v tom, že strašně bilo do očí, když vyděšená mladá holka, která se omlouvá jelenovi zabitýmu kvůli masu v následujících deseti minutách vykosí lukem patnáct týpků s AKčkama, jakoby se nechumelilo. I když za to asi nemůže Rhianna Pratchett.
        • jamar28
          Zrovna to mně nijak divné nepřišlo - jelen jí nic neudělal, ti manící s ákáčky chtěli zabít ji a její přátele, takže žádné slitování. *1*

          Co mě ale bilo do očí v posledním dílu bylo to, že už z ní dělali fakt terminátora. Už v Tomb Raideru to přitom bylo na hraně.
    • spíš bych poukázal na její práci na sérii Overlord, tam to psaní bylo podstatně lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit