Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no jo ja si chtel za 600kc koupit rift a datac v obchode ale kamos me rekl o tomhle takze jsem usetril 6 stovek *1*
  • Spades
    AHAHAHA :D
    Včera jsem prodal na aukru RIFT + Storm Legion za 400 :D
    A to sem to ještě k tomu dostal zadarmo na Raptr za to, že jsem nechal 12 hodin zapnutou hru v menu :D (Trial, takže zadara sem dostal hru, datac a mesic herniho casu)
    Nechtěl bych teď být ten týpek co si to koupil :D:D:D
  • Rift full game + expansion + 30 day time zadarmo http://raptr.com/ sctaci se zaregistrovat a udelat 3 lehke ukoly : 1/overeni email
    2/stahnout si Raptr aplikaci
    3/hrat 14 hodin Rift (staci si stahnout f2p verzi co je do lv20 free)

    nebo tech 14 hodin hrat nemusite proste staci se lognout a zustat v character select menu(herni cas se zacina pocitat po spusteni klienta nemusite vubec joinovat do hry)
    nemusite se niceho bat nejsou zde zadne surve ani skryte placeni typek co to provozuje dostava CD-klice od Trionu jako reklama
    • . . navíc když použiju ten kod na full hru tak mě to přesměruje na platební bránu . . pěknej švindl . . .
    • nejsem si jistej jestli to funguje *9* . . . kod na brnění funguje . . kod na přilbu taky ale kod na full hru + datadisk+30 dní herního času mě nenaběhl ve výpisu použitých kodů co mám na trion acc . . .
  • Wow nebudu urcite hrat ani kdyby mi za to blizzard platil.
  • jdu to vyskouset.zatim ten trial do 20levlu. *1*
  • Může mi tu nějaký hráč napsat rychlou recenzi? :) Kdysi dávno jsem hrál demo/betu a bylo to docela zábavné, ale jak je na tom ted PvE a PvP?
    • Já to hraji a jsem spokojen. ALE neočekávej něco moc extra. Je to defacto Wow v jiné grafice, pustějším světem (prostě neočekávej žádná velká města, hrady atd. vesnice..... ono vlastně po mapě máž jen campy s questama, jinak volné planiny s mobama).
      Nejlepší je vybírání talentů..... máš obrovské množství kombinací, kdy si můžeš stvořit postavu tak,jak ti bude vyhovovat. Chceš být healer a udělat taky nějakou tu dmg? Vem si dva talentové stromy na heal a jeden na dps. Fantazie v tomto meze nekladou.
      Čekej, že hra má vyšší nároky na HW, což není problém.
      Největší problém a bolístka je právě ten svět, který působí pustě, lacině a jednoduše.
      Takový můj dojem a hře bych udělil osobně 8/10.

      Jinak k F2P se v RIFTU bojím. Viděl jsem, co dokáže F2P udělat u SW:TOR. Ne těma placením za vše, ale především komunitou, která se zhoršila (hraji od startu po teď). Aspoň to tak vidím a doufám, že to samé se nestane u RIFTU
      • já si před několik dny stáhnul SW:TOR na vyzkoušení protože to nevypadá vůbec špatně ale jakmile jsem byl ve hře vůbec se mi nelíbí bojovej systém a to ovládání pohledu kamery a klikat myší na toho koho chceš zabít jinak bych to snad i hrál.
        Nevim možná se to dá i nějak nastavit aby to bylo jako např jako:Tera nebo Neverwinter možná že je tak i udělanej tenhle Rift.
        Je ten bojovej systém opravdu takhle udělaný bez možnosti úpravy?
  • Všechno přechází na F2P, nevim co mám hrát, ale hned jak si to zahraju, vypínám a odinstalovávám, nejsem příznivce WoWka, možná to bude tim, nebo tim, že na těch serverch je dost málo lidí nebo tim, že jsou generický questy, nebo to možná bude tim, že je to NUDA..
    Kdyby místo tadytěch dojáků vydávaly něco podobnýho jako zaklínače třeba
    • to by pak mohl vycházet každý rok jiný zaklínač v jiném podání, ne-li víc, buďme rádi, že je to jinak ;)
      • jo to jo, ale chtěl jsem tim říct, že by měly častějš vycházet nápaditý a osobitý hry
  • TheGGG
    tož to by sa z toho jedon poděl*l, zas nějaká zadkom vrtící ženština v beze zbroje. Tak snad tam pojdó dát aj nějaké trojmetrové mečiska
  • jen doufam ze me to nesklame jako gw2. *4*
  • To je female full plate na obrázku? ;-)
    • Přesně jde o to aby ty holky vypadali co nejlépe,nejvíce sexy v těch zbrojích *14*
      A řekněte že se to vám to nelíbí.
      • nelíbí.. je to jasná diskriminace nás chlapů.. protože ta ženská s holou pr...li má stejný AC jako moje postava ve full plate :-)
        • je vidět že někteří zvás (co hrajou za mužskou postavu) by se rádi koukali na holej zadek chlapa. *1*

          To Dave:
          Jestli se autoři vysmívají hráčům do ksichtu mohl bys tedy uvést včem?
          To že je holka více odhalená v plné zbroji je v těchhle hrách zcela praktický.
          Ale každej si hold udělá na určitou věc svůj názor.
          • Ne radeji bych se koukal na oplátovaný zadek ženy. Je spousta neasijskych her kde bojovnice v tezke zboji opravdu nosi tezkou zbroj a dle meho nazoru je to daleko vice pritazlive. :-)
            Napr. Aribeth v NWN, ci clericky v NWO jsou taky docela fajn v chainmailu :P
            • Zrovna v MMO Neverwinter hraju za Clericku :D jako nevypadá v tom chainmalu špatně sedne to hezky k tělu ale rozhodně bych si to představoval udělaný z cela jinak.Ano možná že byl vývojářů jejich záměr rozlišit se podle jiných her ale mě by to tak vyhovovalo aby respektive kouzelnice měli spíše klasické hábity nebo nějaké krásné lesklé šaty ve kterých budou taky hezky vypadat a kouzelnické hole tak i Wizardi(hole) kdež to je to udělaný opravdu jinak.
      • nelibi, protoze nejsme hlupaci, a navic opravdu nemame radi kdyz se nam autori hty vysmivaji do ksichtu
    • Jasnej sexismus! Feminismus do akce!

      To chce Kickstarter!
      • Jako že by se hráči složili na kov potřebný k ukování zbytku zbroje pro ženy v Riftu? :-D

        http://www.videacesky.cz/skece/zenska-zbroj-stoji-za-houby ;-)
        • Ale prd, složí se 160 000 dolarů a já o tom udělám video sérii na YouTube.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit