Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím pomôžte mi Tomb Raider 4 , ako sa vystupuje z auta pretože ja mám novú verziu joyesticku t.z.n. že namiesto značenia starého: trojuholník , kocka , X a kruh ja mám to nové : Y , X , A a B , hľadala som na viacerých stránkach aj som jednu super stránku našla a skúsila som to vystúpenie z auta tak ako bolo tam napísané ale vôbec to nefungovalo , prosím pomóc
  • jak se prosím vystřelí otrávený šíp na klávesnici? Nemohu to zjistit. Děkuji
  • Tak bohuzel ten figl se zmenou regionu na Ukrajinu s cenou cca 250kc mi nefunguje - pise to, ze platba byla zamitnuta. Mam Mastercard a zkousel jsem jak s ceskou adresou , tak s nejakou z ukrajiny. Jen upororneni pro ostatni, co se to chystaji vyzkouset - za kazdej pokus, byt neuspesnej, si banka strhne 8 kc.
    • zmena adresy ti myslim nijak nepomoze. Oni su neni blbi a vedia z akej krajny odosielas poziadavku. Navyse tieto Rusko/Ukrajinske kluce mas vzdy tak trochu loteriu , ci maju nejaky regionalny zamok, alebo nemaju a vacsinou sa to doviesz az po kupe. Radsej sa pozeram po Global klucoch.
      • Spades
        Ale toto nebyl klíč ale ofiko obchod od MS, stačilo změnit region v PC (ani restart to nevyžaduje), koupit a pak změnit zpět.

        Tak či tak stejně většinou používám region USA, aby mi jela Cortana
    • To je škoda, že se ti nepodařilo podvést prodejce a nemůžeš tu licenci získat za cenu, za kterou bys ji získat neměl.

      Úplně s tebou soucítím. *7*
      • Jj ty jseš určitě morálně bez poskvrny... osobně v tom zadnej podvod nevidím., protože se prostě snazim sehnat zboží za nejnižší dostupnou cenu a když mi to prodejce umožní, tak proč ne
        • Takže kdyby ho nabízel invalidům, protože by mu jich bylo líto, tak sedneš na vozejk a pudeš si to koupit a předstírat, že seš taky invalida? Však hlavně, že to budeš mít za nejnižší cenu, ne?

          Je to podvod. Morálně bez poskvrny nejsem.
          • Ne, na invalidu si opravdu hrát nehodlam, ale pokud budu mit možnost koupit si třeba auto výrazně levněji v Německu, nez tady, tak si tam pro nej proste záběru. To je myslim přirovnání vystiznejsi. Nechápu,co te na tom tak sejri a tim spis, ze se jedna o Microsoftu, kterej by po pruseru s GFWL měl zminovanou cenu nabízet globálně, aby si alespoň trochu napravil reputaci
            • Podstatný je, že vy všichni fiškusové sušíte hubu, protože na tu vaši fintu přišli dřív, než jste ji stačili využít.

              Zatímco já si hraju novýho tomba a je to super. *3*
            • Dworkin: To je skoda ze nemuzes umlcet nazor se kterym nesouhlasis a Brokic bude ve verejne diskuzi dal diskutovat o cem bude chtit. Uplne s tebou soucitim. *3*
            • Brokic: Ale to ze mas nizsi zivotni uroven je tvoje vina nemas se flakat tady muzes mit klidne vysi zivotni uroven nez prumernej clovek na zapade
            • Vitej ve svete otevrenych hranic, soudruhu... ;-) Vztahovat to k zivotni urovni je taky blbost, protoze pak bych mohl rict, ze taky nemam stejnou zivotni uroven, jakou maji lidi na zapade, ale ceny her tu jsou presto vicemene stejny. A ta cena RotTR je asi anomalie i na pomery Ukrajiny, protze ostatni hry tam ve Wstoru stoji priblizne stejne jako u nas. Jinak dizkuzi na tohle tema jsem nezacal ja, viz par prispevku nize... to za prve a za druhe - vcera tu na tohle byl tip primo od redakce v bleskovkach, tak uz laskave vychladni a bez radeji resit jiny krivdy, ktery te jeste trapi
            • Ta levnější cena je jen pro lidi, co žijou na Ukrajině. Ty na Ukrajině nežiješ. Je tak těžký pochopit, že předstírat, že seš Ukrajinec, je podfuk? Nebo si myslíš, že to bylo myšleno tak, že si každej může pro tu levnější hru dojet na Ukrajinu a potom se vrátit na západ? Ne, takhle to fakt myšleno nebylo a ty to víš. My tady naštěstí nejsme tak chudý jako oni tam a taky, doufám, trochu víc chápeme, že duševní vlastnictví má svoji cenu a tu určuje ten, kdo ho dává na trh. Ta hra je parádní a za zdejší cenu stojí. Nebo jde počkat, až tady přijde do slevy. A když už teda mermomocí chceš fixlovat, tak aspoň neveď veřejnou diskusi, jak ten systém co nejlíp och*at.
  • Jack1947
    Lo první větší Vlaštovka, do 2016 a jak tak koukám tedy řádně promazaná !

    Zdá se že, nám vyšel takový trochuu Benchmark... kdybych to neměl dohrané tak bych to chtěl hoodně rád zkusit už jen jako zatěžkávací test. 970/980 maj problémy ? hmm to mne ani moc nepřekvapuje oni s tím mají furt nějaký problém. *4*
    • S tymi kartami ma pri dnesnych rhach problem len clovek, ktory ich nevlastni
  • Nektera telata si daj na max textury a pak sa divi ze jim to dropuje atd...(problem maj grafiky GTX970,980 atd do 4GB VRAM-jak je naznaceno v clanku), zvlas kdyz na Very High textury je dopoducena grafika kolem 6GB VRAM (1080p) *1* *1* Staci shodit textury o jedno dole na High (rozdil je stejne minimalni) a je po problemu(uz na to reagovali i vyvojari na steam foru mam takovy pocit *1* )
    • Jenže když hodíš textury dole tak to bude vypadat jako na Xbox One a to by jistí hráči neunesli, tak se raději budou koukat na slideshow... *1*
      • to je blbost, kazdej prece vi, ze VSICHNI PCckari hrajou v 4K v 60 FPS na ultra detaily
    • Přesně tak, na 970 stačí dát textury na vysoké a vše šlape jak má, ale tohle je klasika, lidi nadávají na různé problémy a přitom jsou jen hloupí a neumí si hru ani nastavit.
      • tak je to grafika za deset tisíc. Ano, deset tisíc, takže člověk by očekával, že koridorovka ve FH pojede vymaxovananá na max a v 60FPS...
        • Musíš v každém příspěvku závidět někomu? Každý není socka jak ty, běž si hrát svoje prehistorické rozmazané 900p ve 20fps a neotravuj :D
          • LV zase jsi změnil nick? Jak to vlastně šlape na 960GTX? Nemáš to moc rozmazané?
      • Pritom ai nemusi nic nastavovat, staci pouzit predvolene vysoke nastavenie a hrat.
    • Jeste doplneni: http://steamcommunity.com/app/391220/discussions/0/451852225134000777/

      Also note that textures at Very High requires over 4GB of VRAM, and using this on cards with 4GB or less can cause extreme stuttering during gameplay or cinematics.
  • MalyZeli
    Na 970 ty fpska skacou hodne... ale na ultra detaily (i textury) s FXAA nebo SMAA si to nedovoli jit pod 35... ovsem kdyz to skace z 50-60 na 35-45 a zase zpatky, je to poznat no. Ale i tak, mam dohrano na 100%, paradni gamečka.
    • Bohužel to tak je i benchmarcích. Zrovna jsem se na to dokoukal a skoky klidně 20fps u cpu testů to samé tam to je klidě 30fps.


      Tohle není dobrý port. To je špatný port. Stabilní FPS mají být všude jako na konzoli. Nebo s minimálním dopadne a ne 20fps....
      • Ak maju konzole stabilne fps pocas celej hry, tak ja som jezis kristus *7*
    • TheGGG
      to už ani 970 dneska nestíha? Sakra a to jsem uvažoval o koupi právě této karty... asi bude lepší počkat na nějakou tu novinku, co nvidia chystá...
      • hele určitě si počkej, já jí mám rok a 2 měsíce, nebyla to špatná koupě ale počkej si na sérii 1000 nebo na 400 řadu AMD, záleží jak to bude cenově, ale myslím, že by AMD letos mohlo překvapit (konečně...), ale nevěřím tomu, že by v letošní generaci zvládli bezproblémové hraní ve 4k se vším na max při stabilních 60ti FPS bez ohledu na značku, ale 2k už půjde slušně, což ovšem znamená investici do monitoru nebo můžeš používat DSR, to mám zapnutý třeba u Dark Souls 2
      • MalyZeli
        ono ultra textury chcou vice jak 4gb vram no, kdyz se to snizi o jeden stupen, tak to je mnohem stabilnejsi... ale chtelo by to trochu poopravit, i na xbox-one to spadne na 25 fps nekdy
  • Po nedávnej dobe druha hra na PC ktorá ma donútila sa zastaviť, poľaviť, pokochať a zamyslieť sa nad scénografickou umeleckou stránkou, podobne pocity som zažil asi naposledy pred viac ako 12 rokmi pokiaľ neberieme v úvahu Cry Engine 2 v roku 2007.
    Po dlhšej dobe zase hra ktorá ukázala že pokiaľ je kvalitný engine + dobrý umelec, môže mať vizuál silu.
    Pokiaľ riešim čisto vizuál tak táto hra je tým správnym klenotom a udaným smerom.
    Ja som tie grafiky v poslednej dobe neriešil, ale teraz som si uvedomil že mimo vnútra všetkého, riešime vizuál prakticky všade, vizuál hra poriadnu rolu pokiaľ je na správnom mieste. Čiže diky za hru v ktorej som sa dostal na miesta kde sa v úvodzovkách len tak nedostanem. Zážitok s nadhľadom.
  • Tyhle články potěší. Obzvláště když jsou rychle a poté hráči na PC mohou tušit jak to jede a vypadá.

    Ale....Udělejte příště video kde to je vidět v pohybu. Stroj na to máte a hodit to na YT není problém. Jak to dělají jinde. Stačí krátké video a hotovo.
    Případně....Lepší metodiku anebo vzhled stránky. Chápu, že asi máte omezení když vše na games vypadá stejně a obrázky jsou přes galerii. Ale když se to udělá lépe, rozdíl je značný.
    Příklad: http://www.geforce.com/whats-new/guides/rise-of-the-tomb-raider-graphics-and-performance-guide

    Tohle je ukázka, jak to má vypadat. Obrázky pro vše, posuvníky aby bylo vidět jak se to mění a i nějaké rady na závěr, jak si udělat další nastavení skrze ovladače anebo soubory.

    Zdar.
    • Lukyz
      Já bych řekl, že tohle je pro Games.cz úplně ideální rozbor.
      Posuvníky a různý grafy najdeš zanedlouho na PCTuningu, který se tím přímo zabývá a mají možnost vyzkoušet větší množství testovaných sestav / grafik.
      • Tam to mají pomalu a ještě podobně. Snad jen ten nvdia web to má pořádně + techspot kde testují i ram a cpu.

        Když to zde dělat nechtějí, pak to video. Tam to vidíš za běhu v 60fps a to je lepší pro diváka. Lepší než to číst nějak omezeně. Stroj na to mají. Zapne to, něco tam bude měnit a kecá během toho, vypne to a hotovo. Je*neš to do programu a za pár minut máš video. Tam nemusíš řešit složitou editaci a střihy.
        Tak to mají na lidi na YT a bohatě to stačí. Prostě to udělají na jeden zátah
  • Pokusy s teselaci jsem delal uz i jednicky a kvalitativni rozdil byl znat znatelne u kupicky lebek. Se zapnutou funkci byly krasne kulate a detailny, s vypnutou funkci trosku hranate, ale rozdil opravdu v globalu minimalni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit