Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gage
    Podrobnější info o původní Red Orchestře a také detailnější popis novinek v RO2:HoS (např. rozbor traileru, Preview 1, Preview 2) najdete zde: http://goo.gl/fkYli
  • Pete.palis
    ano, bude to pecka!;)

    http://www.youtube.com/watch?v=2zogCqAI2uY
  • Já di raději počkám na mod In Country: Vietnam který mě přenese do války ve Vietnamu, už se na Red Orchestra 2 opravdu moc těším ( http://www.incountrymod.com/ )
  • wow! Konecne 2.světová VÁLKA!! a ne 2.sv.. ehm...CoD
    • wow a dost možná to bude stejně atmosferická pecka, jako jednička.... hra začíná, 25 hráčů na každé straně, poměrně malá mapa (jen tři možné cesty kudy projít)...do ruky granát a už se běží a háže.... no a běhá se, háže umírá pořád dokola, dokud jedné straně nedojdou posily.....

      Dost mě jednička svého času bavila, než jsem ji dostal do ruky a pak mě začala vadit tupost hráčů.... Vše bude záležet, jaká sorta lidí se objeví u dvojky.

      Zatím je ale králem (a podle mě i zůstane) PR.... 64 hráčů (+ experimentální pro 128+), mapy o několika desítkách čtverečních kilometrů...naprostá volnost při plnění úkolů a přitom přirozené chování v enginu BF2
      • Pochopitelně všude záleží na přístupu samotných hráčů, jaký " hnůj " nebo naopak atmosferické a výborné bitvy z dané hry udělají, ale pokud člověk vyloženě nesestaví klan, tak se na veřejných serverech něčeho kvalitního málokdy dočká. Nicméně záleží i na konceptu samotné hry, pokud i ta dovoluje běžný granátový festival nebo ne moc dobře navrhnuté mapy a prostředí, či nesvazuje hráče alespoň k nějaké základní spolupráci nebo na mapách nenabízí smysluplné cíle, která by táhli celé družstvo, tak je něco špatně a původní myšlenka se nenaplní, příkladem budiž i Battlefield. Project Reality je skutečně v tomhle na výši, když se taky člověk podívá na videa, tak je mu hned jasné, jaká skupina lidí ho hraje - žádní fraghunteři nebo samostatné jednotky, žádní rush rambové, ale lidé kteří si hru snaží užít ve větším realistickém nádechu týmovou spoluprácí a povedenými přestřelkami...
  • Dufajme ze to vyjde, ta cena ...
    • Mělo by, na Steamu jsou tituly, které maji ceny správně, záleží spíše na jednotlivých vydavatelých, jak si to zařídí. Třeba i Valve má přepočet správně.
      • fixcz
        V západní Evropě Valve taky používá 1$=1€, takže ani oni to nemají "správně". Netřeba tuto firmu přehnaně glorifikovat ;)
        • V západní Evropě (kromě UK) má Valve úplně stejný ceny jako u nás....
        • Dali ste mu -2 ? Prosím vás, tak ako je to teda s tým Steamom ? Platí 1$=1€ alebo nie ? Lebo dávnejšie to že vraj platilo, tak neviem.
          • fixcz
            Posuď sám: http://www.steamprices.com/
            • ach jaj, tak ako vidím tie ceny tak je to pravda , euro = dolár , sem tam sa nájde výnimka ale málokedy :/
            • prestigo88
              hmmm... máš pravdu, Valve si Evropu rozdělilo na 2 části, ale není to podle světových stran, ale podle nějakýho divnýho klíče, který si Valve vymyslelo. Tier 1 ( Albania, Andorra, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Liechtenstein, Luxembourg, Macedonia, Netherlands, Sweden, Switzerland) - 1$=1€ ... Tier 2 (Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Greece, Hungary, Italy, Malta, Monaco, Montenegro, Norway, Poland, Portugal, Romania, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain or the Vatican City) - tam se to přepočítává
            • fixcz
              Left 4 Dead 2 (bez slevy): US - $19.99, Europe tier 1 (západní Evropa) - €19.99, Europe tier 2 (východní Evropa - ČR atd.) - €13.99, UK - £14.99
            • Ehm, nevim jak u Vás, ale mě ty ceny co tam píšou nesouhlasí s cenami na Steamu (například, cena, bez slevy, u Half-Life 1 je převýšena o Euro). Zatímco stránka hlásá, že Left 4 Dead 2 stojí 20 euro, u mě je cena 14 euro. Takže tohle neni moc směrodatný... Navíc, čti FAQ, kde je napsáno, že Valve tohle moc neovlivní a je to na vydavateli. Navíc někde odpovídali na tuhle otázku v jednom interview (zejtra zkusim najít) a zmiňovali nějaký daně nebo co. Každopádně podle týhle stránky se řídit nedá...
  • Nevíte někdo jestli hra bude podporovat DX9?
    • :-D :-D tak tahle hra určitě nebude o grafice.... na rozdíl od BF3, tady nějaký ten důraz na gameplay bude mít větší přednost.
  • Teraz som nepochopil či na konci autor písal iba príklad alebo to bude stáť naozaj 27 eur lebo kdesi som čítal a sa my zdá že to bolo aj tu tak hovorili že tá hra by mala stáť 15 eur aby si ju kúpilo čo najviac ľudí .
    • sleepless
      To byl opravdu jenom priklad :)
      • Vďaka bohu *1*
      • A na tej akcii boli novinky o Rising Storm ? O RO2 nic nove ?
        • sleepless
          Jak pisu v clanku, na RO2 jeste dojde :)
    • Jen jako příklad.
  • Parada,uz se tesim.Konecne zase jednou 2. svetova.Z tech spousty "modern warfare" her uz me sla hlava kolem.
    • Requiem1990
      Ještě si pamatuju jak nedávno každej nadával na to že to je furt jenom 2 světová :D
      • Hanzales
        já tak rád sci-fi sci-fi, že bych se poměl z nějaké multiplayer-ovky, nebo klidně i singlu tak z roku 2080 a výhodama s tím spojenýma :)
        No ale k věci, co jsem viděl nějakó prezentačke, tak RO2 vypadá velmi slibně a zůstává nadále v hledáčku mého hledí :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit