Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, ano exkluzivita iba do doby ked zasa zistia ze sa to nepredava a potom to daju na Steam na zapolovicnu cenu.
  • Jack1947
    Tech demo? ( nakonec možná z toho i hra?).
  • tak zrovna Crysis 2 a 3 mely nahodou pekny pribeh. Sledovat pribehy Propheta a Alcatraze bylo super. Jedine co me stvalo byla delka trojky ...
  • opravte si ten nadpis, zase sirite polopravdy, aniz by jste si overili fakta, robinson bude i pro pc
  • Magister_Peditum
    Už by konečně mohl někdo začít dělat ty dinosaury s peřím... Jinak by mi to až moc připomnělo Portal 2.
  • gesto
    Mám rád Crytek už jenom kvůli tomu že posouvají grafiku na novou úroven, ale to je taky ničí protože jejich hry v den vydání si může zahrát 1 z 10 uživatelů s top pc, takže musí přejít nějaká doba a pak už lidi platí za jejich hry pár stovek ale zase je musím pochválit že člověk co má ten top pc tak ta hra funguje jak má... a ne jako většina dnešních studií které dělají hry, kde se musí mít top pc taky, a stejně ty hry nejde hrát...
    • Ůroveň *8*
  • trochu mi to připomíná stařičkej trespaser, lepší grafika, VR ale jinak to bude tutově něco hodně podobnýho
  • Pro Crysis, tudiž i Crytek mám slabost ale tak si říkám že dělat v této firmě učetního musí být o nervy. Ryse: Son of Rome, Warface, nutnost prodat rozpracovaný Homefront a teď hra pro virtuální realitu (kolik toho prodají). Kde poslední roky berou na platy zaměstnanců, provoz firmy atd. mi je záhadou. *8*
    • Predpokladam, ze to musi dotovat Sony, ve snaze presvedcit k zakoupeni VR. Komercne si toto na sebe urcite vydelat nemuze.
      • Ghost47
        Určitě ta exkluzivita bude pořádně zaplacená (počítám, že by to mohlo pokrýt i celý vývoj). Bez exkluzivity by mohli prodat podstatně víc kopií, pokud se hra chytne, ale když by to byl propadák, budou v mínusu. Takhle všechna rizika ponese Sony.
    • Licencují CryEngine.
    • Hlavně jsi zapomněl zmínit Crysis, který odstartoval problémy Cryteku, hra byla totálně zpirátěná a začala se prodávat až ve slevách za dvě stovky...
      • Vojta_Ilavsky
        Nešlo to náhodou do kopru až po dvojce?
        • Išlo, z predajov 1ky dokázali založiť nové štúdia a začať nové projekty, ktoré potom po vydaní 2ky museli začať rušiť a projekty predávať.. Jediné čo ich drží je fakt asi len CryEngine.
  • Jo kdysi to Crytek zkoušel pouze na PC, pak to dopadlo tak, že Warez převálcoval skvělé Crysis, takže se snaží uchytit na konzolích. Snad se to tentokráte podaří. Přeji jim zisky...
    • No to ano, na konzolach sa snazia uchytit uz take 4 roky, len dako to nevychadza a po Crysis a expandovani, prisli uz len vacsie a vacsie konzolove faily..Crysis 3 a Ryse Crytek katapultovali do role firmy na zakazku na propagaciu novej platformy s minimalnou penetraciou trhu v case vydania. Priam zavratna konzolova kariera ;-)
      • co zas brečíš pc fagu? Táhni na sektor, nikdo není na tvé moudra zvědavý....
    • Crysis 1 převálcovaly hlavně HW nároky, na půl roku starém PC sem byl happy za medium nastavení. Na to že v době vydaní nebyla GK která by ho rozeběhla na full byl milion prodaných kopií uspěch. Pak přišli jen zjednodušené na rychlo spíchnuté koridorové pokračovaní na kterých si EA namastilo kapsu ale kvality prvního dílu bohužel nedosahovali. *6*
      • ale prd. Já tu hru hrál asi půl roku po vydaní a kupoval 8800GT od Evgy a hrál jsem to na high a něco ultra úplně v pohodě. Ta hra byla fantasticky optimalizovaná, na sřední detaily to rozjelo vše a pořád to vypadalo lepé než všechno ostatní.

        Tohle jsou blbé výmluvy *3*
        • I ty brepto. *6*
          • PS. Podívej se na nároky ostatních her :)
          • tady máš testy ty brepto.

            http://www.cnews.cz/recenze/geforce-8800-gts-512-zrozena-pro-crysis/strana/0/8
            • Jak říkám žádná GK která by v době vydání dala Crysis na full. Ani 8800GTX se nechytala, vždyť se podívej na to fps ve full HD. Pro střílečku naprosto nepoužitelné, to jen Ubisoft se dnes ohání filmovým zážitkem. Pokud si sakra neslevil v nastavení tak si s toho prostě měl slow motion. Takový Stalker který na svoji dobu vypadal sakra dobře a ještě byl prasácky optimalizovaný jasně ukazuje propastný rozdíl mezi Crysis a zbytkem světa. Hrál si půl roku po vydání, kolik patchů mezitím vyšlo?! Já hrál v den vydání, půl roku po vydání už po hře neštěknul ani pes. Ti slušnější "piráti" si to pak koupili ve slevě v době kdy na to měli HW ale spousta lidí stáhla, zjistila že jim to nefachčí a tím to pro ně bylo vyřízené. Stejně jako v dnešní době zprasený Batman, je hezké že ho konečně zprovoznili ale jen blázen by si ho teď ještě koupil za plnou cenu.
    • vydavaji to i pro pc...
      • JEN PRO Pro playstation VR,je to hned v nadpisu.
        • tak je to tam spatne, sony klasicky nezminilo, ze to bude dostupny i pro windows a tim padem i pro xbox, coz se da docist na strankach cryteku...
      • VR je i na PC nebo co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit